ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Андрій Куликов вийшов зі складу правління "Громадського радіо"

27.06.2023, 12:35
Фото – Громадське радіо
Фото – Громадське радіо

Громадська організація “Громадське радіо” оновила склад свого правління. Під час загальних зборів голова правління Андрій Куликов вийшов зі його складу, повідомляє “Детектор медіа”.    

Замість Куликова головою правління ГО “Громадське радіо” була обрана Тетяна Курманова, яка є програмною директоркою “Громадського радіо”. Крім неї до правління ввійшли головна редакторка Тетяна Трощинська, виконавча продюсерка Ана Море та редакторка новин Анастасія Багаліка.

Андрій Куликов у 2013 році виступив співзасновником “Громадського радіо”, а з вересня 2015 року був незмінним головою правління.

“У нашому колективі визріла думка про те, що правлінню “Громадського радіо” потрібна ротація. Останнім часом відбулося багато змін – як у колективі радіо, так і за його межами. Зокрема, деякі люди набралися досвіду, якого раніше не мали”, – розповів Андрій Куликов “Детектору медіа”.     

За його словами, якихось принципових змін на “Громадському радіо” після цього не буде. “Продовжимо нарощувати свої творчі успіхи, свою потужність у нашому всенародному спротиві агресору. Для мене відрадно те, що за таких трагічних обставин і Громадське радіо, і радіо взагалі довели свою потрібність. І для інформаційного фронту, і для людей, для яких радіо, особливо на окупованих територіях, часто залишається єдиним джерелом інформації з вільної території України”, – зауважив медійник.

Що ж стосується змін у житті самого Куликова, то відтепер у нього з’явиться більше часу і можливостей для поточної журналістської діяльності. “Можна кудись поїхати, зробити кілька польових матеріалів. Це до певної міри повернення на початки моєї журналістської діяльності, коли я був дуже активним репортером”, – сказав він.

Про плани щодо подальшого розвитку Громадського радіо розповіла членкиня його правління Ана Море.

“Медіа в Україні стрімко розвиваються та змінюються останніми роками, а особливо – з початком повномасштабної війни. Громадське радіо не виняток. Ще в часи першої хвилі COVID-19 ми, як і багато редакцій, почали розвивати гібридний формат роботи – поєднувати роботу в студії та дистанційно. На початку повномасштабного вторгнення цей досвід допоміг нам оперативно зреагувати та не припиняти прямоефірне мовлення ні на день, включно з 24 лютого 2022. Попри більшу увагу до розмовних радіо (зокрема, через велику війну), ми все ж також бачимо, як змінюється медіаспоживання. Саме тому, до прикладу, пробуємо посилювати наш ютуб. Тож цілком органічно, що разом з оновленням підходів відбуваються й зміни в керівництві. Ну і, звісно, не можна відкидати проблему виснаження та потребу перезавантаження. Певна, що на цьому місці колеги з журналістського середовища подумки кивнуть”, – розповіла вона.

Зараз головне завдання оновленого правління “Громадського радіо”, за словами Ани Море, – розвиток медіа з урахуванням нових реалій, в яких існує світ, країна й українська журналістика. Жодних змін у редполітиці, запевняє вона, не буде: “Ми, як і раніше, продовжуємо бути незалежним мовником, який прагне розвивати в Україні активне громадянське суспільство”.

Liked the article?
Help us be even more cool!