ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Суботня почта" у Львові залишається лідером по розміщенню сумнівних матеріалів

05.11.2009, 00:10
Під час проведення моніторингу за листопад 2009 року рекордсменом за кількістю матеріалів, зроблених з порушенням журналістських стандартів, стала львівська газета “Суботня пошта”. Про це свідчать результати моніторингу найрейтинговіших львівських друкованих ЗМІ, проведеного членами ГО ”Центр”Журналістський правозахист” від 1 по 30 листопада 2009 року.

 

 

Експерти:

Анатолій Романюк, відомий політолог, журналіст.

Олег Онисько, журналіст, екс-редактор газет “Поступ” і “Львівська газета”.

Усього в друкованих ЗМІ з порушенням журналістських стандартів було оприлюдено 74 матеріали. Найбільше інформацій без грифу «реклама» зявилося у львівській газеті “Суботня пошта”:

- газета “Високий замок” - 15;

- газета “Експерес” - 2 ;

- газета “Суботня пошта” – 29;

- газета «Новий погляд” - 17;

- газета “Ратуша” – 11

Аналіз і тенденції: У деяких виданнях львівських ЗМІ виникає вельми цікава ситуація: лише кошти, отримані за “джинсові” публікації, дозволяють цим ЗМІ продовжувати свою діяльність. Виникають парадоксальні речі: друкуючи “джинсові” публікації від певної політичної структури, видання за ці ж кошти... критикує цю саму політструктуру вже на безоплатній основі, за переконаннями!!!

Експерт Олег Онисько: “Домінує політична “джинса”. Безсумнівнй лідер – БЮТ. Ця політструктура працює за двома напрямками: 1. Хвалить себе (90% - свого лідера) 2. Нещадно критикує конкурентів за допомогою “прихоплених” експертів, відомих в регіонах людей чи публікації замовних рейтингів”.

Моніторинг проводиться в рамках проекту «Моніторинг стандартів журналістики та покращення медіа грамотності громадян» в партнерстві з Інститутом Масової Інформації, за підтримки Інтерньюз Нетворк


Liked the article?
Help us be even more cool!