ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Моніторинг дотриманні журстандартів у кримських друкованих ЗМІ, листопад 2010 року

05.11.2010, 01:00

Громадська організація «Інформаційний прес-центр» з 1 по 30 листопада здійснювала моніторинг кримських газет  «Крымская правда», «Крымское время», «Первая крымская»,  «События», «Голос Крыма», «Севастопольская газета», «Крымская газета», на предмет дотримання ними 6 журналістських стандартів (Баланс думок, оперативність, достовірність, відокремлення фактів від коментарів, точність та повнота представленних фактів ).

У кримських друкованих виданнях у листопаді найчастіше порушувалися наступні журстандарти: достовірність інформації - називається джерело інформації, але не вказується, де та коли вона була озвучена, що викликає сумнів у вірогідності джерела інформації. Крім цього, інформація не збалансована та неповна, тобто присутня тільки одна точка зору на проблему. («Голос Крыма», «Крымское время») Відсутній бекграунд. У ряді матеріалів факти не відділяються від коментарів («Крымская газета», «Крымское время», «События»).

Найгірше дотриманні журналістські стандарті в жовтні були у видані "Крымское время", ця газета отримала найнижчий середній бал за публікацію:  2,40 бали з можливих 6. Натоміст, найбільше дотриманні журстандарти у публікаціях газет "Первая  крымская" (3,93 бали за публікацію), "Севастопольская газета" (4,43 бали за публікацію) та "Крымская правда" (4,19 бали за публікацію з можливих 6).

 

Інститут масової інформації

 

 

 

 

Liked the article?
Help us be even more cool!