ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Барометр за січень 2009 року

16.02.2009, 01:26
Позірне пожвавлення у справі Гонгадзе в січні 2009 року не принесло нових фактів, що пролили б світло на найвідоміший злочин незалежної України. А заяви МВС і Генпрокуратури більше нагадували імітацією діяльності у відповідь на заклики ПАРЄ активізувати рослідування. Дещо менше, порівняно з останніми місяцями 2008-го зафіксовано випадків скорочення журналістів. Проте, мабуть зарано казати про стабілізацію - висновки стануть очевидними наприкінці першого кварталу.

 

 

 


 

Нові елементи по справах загиблих журналістів Георгій Гонгадзе- 5

26.01.2009  Експертами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, в рамках якої відбудеться комплексна судово-фоноскопічна експертиза плівок екс-майора Держслужби охорони Миколи Мельниченка, призначено 3 європейських фахівців.Про це повідомив генеральний прокурор Олександр Медведько.

"Мельниченко – людина непроста, в нього, скажемо так, є своя позиція в цій справі, з ним складно працювати. Але врешті-решт, попри різні його вимоги, в Посольстві України в США ми провели всі необхідні слідчі дії", - сказав він.

"В грудні минулого року наша слідча група виїхала туди і в присутності трьох фахівців з двох європейських країн ми вилучили в нього оригінали плівок, пристрій, яким він, за його словами, робив ці записи", - нагадав Медведько.

"Постановою слідчого цих фахівців призначено експертами у справі. З їхньою участю у січні-лютому ми призначимо комплексну судово-фоноскопічну експертизу. Після цього отримаємо резуль

Liked the article?
Help us be even more cool!