ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Барометр за серпень 2007 року

26.09.2007, 05:38

Загиблі та зниклі журналісти-0

Нові елементи про загиблих та зниклих журналістів-0 

Арешти та затримання-0

Нові елементи про арешти та затримання-0 

Побиття, напади, залякування-2 

14.08.2007 На журналіста української газети «КоммерсантЪ» Артема Скоропадського напали у під’їзді його будинку. «Это произошло примерно в 22 часа 40 минут. В темном подъезде двое неизвестных ударили меня в лицо. Когда я в ответ ударил одного из них ногой, нападавшие скрылись», - розповів пан Скоропадський агентству «Новый Регион». За словами Артема Скоропадського, нападники не вимагали грошей і не вимовили ні слова. Він пов’язує напад із професійною діяльністю, адже 13 серпня на першій шпальті «Коммерсанта» вийшов його матеріал із різкою критикою київського мера Леоніда Чернівецького.

«Это был материал о конфликте между мэрией и торговцами украинской патриотической символикой на майдане, чьи торговые точки Черновецкий сейчас пытается закрыть. Накануне мне удалось попасть на закрытые переговоры Черновецкого с торговцами, где мэр кричал на торговцев и предлагал им убираться с Майдана «вместе со своими значками в зубах». Все это я описал в сегодняшнем материале, после которого в редакцию позвонили из мэрии, нам сообщили, что чиновники будут подавать в суд, так как считают, что я исказил цитату мэра», - розповів «Новому Регіону» Скоропадський. Постраждалий, який є громадянином Російської Федерації, звернувся до міліції.

27.08.2007 Молоді люди, які представилися працівниками одеської організації БЮТ побили фотокореспондента газети «Сегодня» Олександра Лесика.

Як повідомив головний редактор одеського відділення газети «Сегодня» Богдан Грабовський, Олександр Лесик за дорученням редакції проводив фотозйомку мітингу, на якому виступала Юлія Тимошенко. Лесик помітив, як молоді люди по закінченню мітингу почали вантажити намети та прапори з символікою БЮТ в машину швидкої допомоги. Фотокореспондент почав це фотографувати. Молодики, що стояли біля машини швидкої допомоги    підійшли до нього з проханням стерти останні кадри.  Після того. як журналіст відмовився віддавати плівку,  молоді люди у футболках з символікою блоку Юлії Тимошенко, намагатися силою відібрати фотокамеру, а потім повалили Олександра на землю і почали жорстоко бити.  Одна з нападників, що підійшла першою представилася  працівницею партійної організації БЮТ в Київському районі Одеси.

Це помітили перехожі і зупинили побиття журналіста.

Заява про хуліганські дії проти співробітника газети «Сегодня» разом з медичною довідкою про побиття була зареєстрована вчора в Приморському відділку міліції Одеси.

 Нові елементи про побиття, напади, залякування-2 

27.08.2007 Блок Юлії Тимошенко спростовує інформацію про те, що нібито у неділю ввечері в Одесі представниками БЮТ було побито фотокореспондента газети "Сегодня".

Про це в коментарі "Українській правді" заявив керівник прес-служби блоку Олександр Сочка.

"Ми розібралися з інформацією, що з'явилася в інтернеті, про те, що нібито в Одесі було побито журналіста газети "Сегодня", - зазначив Сочка.

Він заявив, що така інформація "не відповідає дійсності": "Нічого подібного там не було".

Натомість Сочка зазначив, що БЮТ розцінює подібну інформацію "як банальну провокацію газети, що належить Ренату Ахметову".

"Це провокація Партії регіонів проти візиту Юлії Тимошенко на Схід України, де вона користується підтримкою", - додав керівник прес-служби.

Як відомо, газета Сегодня заявила про те, що у неділю близько половини на одинадцяту вечора в Одесі був побитий фотокореспондент одеської редакції видання Олександр Лесик.

За завданням редакції, він робив фоторепортаж з мітингу лідера БЮТ Юлії Тимошенко, що проходив на стадіоні "Спартак" в Одесі.

Після закінчення мітингу, фотограф побачив групу людей, що вантажили партійні прапори і намети з логотипами БЮТ у машину "швидкої допомоги" з написом "Реанімація" з держномером ВН 3967 АН.

"Щойно журналіст спробував записати все це н

Liked the article?
Help us be even more cool!