ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

06.09.2018, 12:48

Осінь - початок нового року та нових можливостей. І цих можливостей - ціла купа, є з чого обирати, де розвиватися, від кого надихатися. Цього разу у підбірці і стипендія на реалізацію проекту у Гарварді, і тренінги з цифрової безпеки, і лекція нашої директорки Оксани Романюк про свободу слова в Україні.

 
?Лекція Оксани Романюк про свободу слова в Україні

PinchukArtCentre проводить ряд дискусій із медіаекспертами, представниками українських медіа в межах програми до виставки “І знову демократія?”. 6 вересня можна поспілкуватися із виконавчою директоркою Інституту масової інформації, експерткою зі свободи слова, медіа-політики, професійних стандартів журналістики, етики й комунікації Оксаною Романюк. Але не забудьте зареєструватися!

Де: http://bit.ly/2NRavDA

Скільки: безкоштовно

Коли: 6 вересня 2018, 0 19-00

?Kyiv Media Week 2018

Не пропустіть один з найбільших медіафорумів Центральної та Східної Європи, який відбудеться у Києві. Подія буде корисною для представників медіабізнесу, кіноіндустрії, цифрових технологій, тих, хто цікавиться новими формами медіа, способами інтеграції контенту в будь-яку сферу життєдіяльності людини. Це і мотивуючі промови від професіоналів, і нові контакти, і можливості співпраці із сусідніми країнами в межах одного форуму.

Де: http://bit.ly/2NQrxl7

Скільки: від 5000 грн до 11500 грн

Коли: 17-21 вересня 2018

?Тренінг з цифрової безпеки для журналістів

ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках Школи цифрової безпеки DSS380 у партнерстві з  eQualit.ie (Монреаль, Канада) та Digital Security Lab Ukraine знову запрошують журналістів для участі у дводенному тренінгу з цифрової безпеки. Вас навчать, як краще захистити свою пошту та акаунти у соцмережах, як захистити пристрої від конфіскації, втрати інформації, шпигунських програм тощо.

Де: http://bit.ly/2oMaNAQ

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 11 вересня 2018

?Вебінар від Інституту Пойнтера, присвячений висвітленню виборів

Готуєтесь до висвітлення виборів в Україні? Час поглиблювати знання. Спеціалістка з аналізу опитувань видання The Washington Post Емілі Гушкін буде проводити вебінар, на якому пояснить, як розказувати про події на виборчій дільниці, як писати чіткі та точні заголовки про дані з опитувань тощо.

Де: http://bit.ly/2wNhGW7

Скільки: 19,95 доларів

Коли: 13 вересня 2018 року

?Стипендії для журналістів від Інституту Редкліффа

Журналісти, режисери, дизайнери звуку та нових медіа можуть спробувати отримати цю неймовірну стипендію для навчання у Гарварді. Стипендіати будуть працювати над власними чи груповими проектами, аби провести нове дослідження, публікації, витвори мистецтва та інше. Оцінюється якість та значення запропонованого проекту, а також досягнення та потенціал апліканта.

Де: http://bit.ly/2M1MSq5

Скільки: безкоштовно

Коли: вересень 2019 - травень 2020 року

?Конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію

Проект Association4U проводить конкурс журналістських матеріалів на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в регіональних медіа. Безліч номінацій та тем, в яких можна себе спробувати, аби тільки стаття була опублікована до дедлайну. До участі в конкурсі запрошують як журналістів регіональних ЗМІ, так і студентів факультетів журналістики.

Де: http://bit.ly/2oLJTsS

Дедлайн: 30 вересня 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!