ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

04.10.2018, 13:09

Давайте грітися разом за допомогою нових можливостей для медійників! Опановуйте секрети SMM, беріть участь у конкурсі з фактчеку, вивчайте секрети з цифрової безпеки, подавайтеся на стипендійну програму у США.

?Школа SMM для розслідувачів

Гарному розслідуванню - великої аудиторії. Щоб "і словом, і лайком" ваш контент став кращим, ГО "Інститут розвитку регіональної преси" оголошує набір на триденну школу по соціальному медіамаркетингу.  Під час школи розкажуть, як проаналізувати свою аудиторію, як працювати з соціальними мережами, як просувати журналістські розслідування тощо. Тренерка - Любов Багацька, яка працює редакторкою цифрової платформи телеканалу "Настоящее время" (Прага, Чехія).

Де: http://bit.ly/2NmKhaO

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 13 жовтня 2018

?Конкурс "Фактчек для журналістів-початківців"

Студенти-журналісти можуть взяти участь у конкурсі фактчек-розслідувань. Матеріал має відповідати заявленому формату, теми - перевірка заяв публічних осіб регіонального рівня. Організатори - Чеська громадська організація "Асоціація з міжнародних питань" - пропонують за найкращі розслідування грошову винагороду.

Де: http://bit.ly/2DXqXSd

Скільки: призи від 1000 до 5000 гривень

Дедлайн: до 15 жовтня 2018

?Онлайн-курс "Цифрова безпека та комунікація в онлайні"

Як ефективно комунікувати та водночас не ризикувати особистими даними в соціальних мережах - можна дізнатися за допомогою окремого онлайн-курсу, який стартує 15 жовтня на платформі ВУМ online. В основу курсу покладено більш як 100 годин навчальних тренінгів для народних депутатів та помічників, які проводилися в рамках Програми USAID Рада, що виконує Фонд Східної Європи разом із ГО «Інтерньюз-Україна» та партнерами.

Де: http://bit.ly/2OzjjkZ

Скільки: безкоштовно

Коли: з 15 жовтня 2018

?Стипендійна програма "Logan Nonfiction"

Журналісти, автори документальних фільмів, фотографи можуть податися на стипендійну програму, яка пройде весною 2019 року - з лютого по квітень - в Інституті глобального блага ім. Кері, Ренселервіль, штат Нью-Йорк. Кандидати мають представити заявку та ідею проекту на соціально важливу тему, пов'язану із політикою, охороною здоров'я, екологією, правами людини чи правосуддям.

Де: http://bit.ly/2Nkqzww

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 15 жовтня 2018

?Гранти на інформаційні медіапроекти 

Міжнародний центр для журналістів та Інститут різноманіття ЗМІ проводять конкурс грантів на реалізацію іноваційних та розважальних проектів, орієнтованих на надання якісних новин та інформації російськомовному населенню Євразії. Розмір грантів - від 5 000 до 100 000 доларів США.

Де: http://bit.ly/2IAf8jv

Скільки: до 100 000 доларів

Дедлайн: 11 листопада 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!