ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

20.09.2018, 12:00

Наша нова підбірка - цікавих зустрічі, дискусії, конкурси, гранти і навіть навчання у США. Обирайте, і не пропускайте можливості, які, може, чекають саме вас!

?Конкурс “Лови фейк” від ІМІ

Продовжуємо збирати найцікавіші фейки та їх спростування. Інститут масової інформації досі шукає кращі матеріали з виявлення фейків, фейкових зображень та фейкових цитат політиків. Підказки, на що звертати увагу, також є на сайті ІМІ.

Де: http://bit.ly/2NDNEOR

Скільки: призи до 5000 грн

Дедлайн: до 30 вересня 2018

Дні українського інтернету

Низка заходів, покликаних звести разом IT-cпільноту, журналістів, громадських активістів та представників уряду. Обговорюватимуть і питання кібербезпеки, і медіа в епоху інтернету, блокчейн, захист цифрових прав та інші теми, актуальні сьогодні. Також планується Цифропаті від Лабораторії цифрової безпеки.

Де: http://bit.ly/2xBaiO1

Скільки: безкоштовно

Коли: 27-28 вересня 2018

Навчання у Мічіганському університеті, США

Програма Knight-Wallace Journalism Fellowship створена для того, аби найкращі американські та іноземні журналісти могли провести навчальний рік у Мічіганському університеті. Учасники програми розробляють індивідуальний план навчання, в який входить відвідування лекцій, а також активне використання інших ресурсів університету. Для участі потрібно мати не менш 5-ти років досвіду роботи у ЗМІ.

Де: http://bit.ly/2DdbQUk

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 1 грудня 2018

Вебінар про те, як зробити креативний стендап

Зацікавлені в удосконаленні техніки ведення репортажу? Час урізноманітніти випуск новин, канал в YouTube? В Інституті Пойнтера пропонують новий цікавий вебінар про те, як створювати креативні репортажі, як краще працювати з камерою, як зробити так, щоб ваш сюжет вирізнявся на фоні інших. Вебінар буде проводити старший репортер, розслідувач проекту Investigators сайту 11Alive з Атланти, штат Джорджія, Брендан Кіф.

Де: http://bit.ly/2xsoae0

Скільки: 29.95$

Коли: 28 вересня о 19:30 за київським часом

? Гранти на матеріали про ідентичність та гендер

Open Media Hub пропонує гранти для журналістів, в тому числі і з України, на створення контенту на тему відносин між країнами Європейського Союзу та країнами, в яких живуть учасники конкурсу. Тема конкурсу - "Ідентичність та гендер", яка включає в себе теми культурної ідентичності, гендерних ролей у родині тощо. Крім фінансової підтримки пропонується і практична допомога у створенні та поширенні публікацій.

Де: http://bit.ly/2pp5AyU

Скільки: максимальний розмір підтримки - до 3000 євро

Дедлайн: до 15 жовтня 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!