ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

13.09.2018, 12:00

Поки на вулиці дощить, можна сміливо витрачати час за смачною кавою та новими заходами. Наприклад, на форумі для журналістів-фрілансерів, який організовують RPT та ІМІ, чи на тренінгу з журналістських розслідувань, або виловлюючи новий фейк в медіа для нашого конкурсу.

?Форум для журналістів-фрілансерів в Україні

Про важливі речі від міжнародних спікерів для тих, хто не прив’язаний тільки до однієї редакції, - під час одноденного форуму “Безпека, травма та відповідальність: виклики для журналістів-фрілансерів в Україні”. Захід організовують Британський фонд допомоги журналістам-фрілансерам Rory Peck Trust, а також Інститут масової інформації.

Де: http://bit.ly/2Oblwj3

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 16 вересня 2018

?Тренінг “Журналістські розслідування у медичній сфері”

Професіонали з сфери розслідувань та медичної сфери поділяться важливим досвідом, ознайомлять з медичними реєстрами, необхідними базами даних, проконсультують і навіть розкажуть про можливі теми для статей. Корисний триденний тренінг від ГО “Інститут розвитку регіональної преси” для журналістів-розслідувачів з усієї України.

Де: http://bit.ly/2OfZBYb

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 23 вересня 2018

?Конкурс “Лови фейк” від ІМІ

Давно хотіли себе спробувати в ролі фактчекера? Постійно зустрічаєте фейки в ЗМІ і це вас дратує? Тоді цей конкурс для вас! Інститут масової інформації оголосив конкурс на кращий матеріал з виявленням фейків, фейкових зображень та фейкових цитат політиків. Підказки, на що звертати увагу, також є на сайті ІМІ.

Де: http://bit.ly/2NDNEOR

Скільки: призи до 5000 грн

Дедлайн: до 30 вересня 2018

?Вебінар по проведенню міжнародних проектів в сфері журналістики даних

Виходьте за межі своєї країни! Розслідування можна проводити спільно, координуючись із журналістами по всьому світу. Про те, як відстежувати грошові потоки у глобальному масштабі, розкаже стипендіат програми ICFJ Якопо Оттавіані під час вебінару 26 вересня о 10-тій ранку по східному поясному часу (о 17:00 за київським часом). Для отримання лінку на вебінар необхідно зареєструватися.

Де: http://bit.ly/2NaiAqH

Скільки: безкоштовно

Коли: 26 вересня 2018

?Стипендія для навчання в університетах Великої Британії

Отримали диплом, але знань таки мало? Програма Chevening Scholarships, яка фінансується Міністерством іноземних справ і у справах Співдружності (FCO), пропонує повні або часткові стипендії для професіоналів-лідерів з різних областей, в тому числі і журналістів, для навчання з будь-якої спеціальності в будь-якому університеті Великої Британії.

Де: http://bit.ly/2MwnCsw

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 6 листопада 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!