ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

30.11.2018, 11:05

Сьогоднішня підбірка виключно українська. Заходів для медійників вистачає і вдома, у кожному куточку країни. І це прекрасно, розвиваймося та стаємо кращими!

? #Журетика: розмова PRO в Харкові

Комісія з журналістської етики запрошує регіональних журналістів, активістів, експертів для обговорення положень Кодексу журналістської етики, найбільших викликів перед журналістами в умовах виборів, актуальних питань професії.

Де: http://bit.ly/2FQhPj9

Скільки: безкоштовно

Коли: 3 грудня 2018

? Міжнародний воркшоп з протидії дезінформації

Дізнайтеся, як працює пропаганда у Східній Європі! Як відрізнити факти від коментарів? Які є техніки та інструменти для перевірки інформації. Окремий воркшоп розширить ваші знання. Програма розрахована на студентів та випускників факультетів журналістики.

Де: http://bit.ly/2P6TDsp

Скільки: безкоштовно

Коли: 13 грудня 2018

? Міжнародний форум "Інформаційна безпека: актуальні тренди_2018"

П'ятий щорічний міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки "Інформаційна безпека: актуальні тренди_2018" підбиватиме підсумки розвитку безпекових технологій за минулий рік. Захід передбачає панельні дискусії та майстер-класи для фахівців з інформаційної безпеки

Де: http://bit.ly/2KGRItZ

Скільки: безкоштовно

Коли: 8 грудня 2018

? Лекторій для журналістів "Людина в соціальному тексті"

Маргарита Тулуп, яка працювала в онлайн-виданні LB.ua, є монітором національного превентивного механізму, розкаже, де шукати для соціальних текстів, як бути соціальним журналістом, як говорити з тими, хто цього не хоче.

Де: http://bit.ly/2rd5BHt

Скільки: безкоштовно

Коли: 8 грудня 2018

? Медіа-форум у Луцьку

West Media Forum 2018 збирає медійників, щоб поговорити про нішевий контент, те, як зробити цікавий та затребуваний продукт.  В першу чергу захід розрахований на регіональні ЗМІ, команди, які хочуть розвиватися.

Де: http://bit.ly/2P6V75H

Скільки: 400 гривень

Коли: 15 грудня 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!