ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

20.11.2018, 16:32

Поговорити про помилки в журналістиці, про етику та стандарти в Одесі, долучитися до програми для жінок-лідерок у Лос-Анджелесі, податися на літню програму у Стенфорді. Але перший крок завжди тільки за вами.

?НЕ епік-фейл. Майстер-клас від найкращих журналістів

Всі помиляються, і українські ЗМІ теж. До відкриття онлайн-курсу "Фактчек: довіряй-перевіряй" Vox Ukraine проводить зустріч, на якій можна буде дізнатися про найбільші фейли,  але й про уроки, які були зроблені, від відомих українських редакторів - Катерини Коберник, шеф-редакторки "The Babel", Іллі Жегульова, спецкореспондента "Медузи", Юлії МакГаффі, головної редакторки NV.ua, Дмитра Кошового, заступника директора ІА "Інтерфакс Україна". Запис на зустріч вже закрито, але можна буде переглянути онлайн-трансляцію.

Де: http://bit.ly/2Bislvp

Скільки: безкоштовно

Коли: 23 листопада

? Журетика: розмови PRO в Одесі 

Комісія з журналістської етики проведе обговорення чи відповідають положення Кодексу журналістської етики тим умовам, в яких сьогодні працюють місцеві журналісти, чи потрібно переглядати Кодекс чи навпаки - ще більш суворо дотримуватися стандартів. В обговоренні візьмуть участь провідні медіаексперти та журналісти. Де: http://bit.ly/2DA1nRB

Скільки: безкоштовно

Коли: 26 листопада 2018

? Програма для жінок Women's Leadership Accelerator

Жінки-лідерки, які займаються введенням іновацій у цифрових медіа, можуть подати заявки на участь у безкоштовній тижневій програмі у Лос-Анджелесі. Online News Association проводить програму для жінок-лідерок, звертаючи увагу, в перш за все, на труднощі, з якими стикаються учасниці під час своєї роботи, щоб були знайдені шляхи, як їх подолати. Програма надає окрему кількість тревел-грантів для відвідання програми у Лос-Анжелесі, а також сплатить усім обраним кандидаткам участь у конференції ONA у Новому Орлеані.

Де: http://bit.ly/2PFxExK

Скільки: для обраних кандидаток безкоштовно

Дедлайн: до 30 листопада 2018

? Програма Стенфордського університету з демократії та розвитку

Стенфордський університет проводить літню трьохтижневу програму, присвячену демократії та розвитку для професіоналів з різних сфер діяльності, які мають відношення до демократії, розвитку та верховенства закону. Програма запланована як форум для нових лідерів - місце, де вони можуть спілкуватися та обмінюватися досвідом, а також навчатися.

Де: https://stanford.io/2S3Uz2l

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 10 грудня 2018

 ?Стипендійна програма Greenberg World Fellows

Журналісти, які спеціалізуються у науковій журналістиці, можуть подати заявки на стипендійну програму, яка буде проходити у Відні від Міжнародного інституту прикладного системного аналізу (International Institute for Applied Systems Analysis). Стипендіат буде працювати у відділі по зв'язкам із громадськістю IIASA, допомагатиме вести редакційну роботу, публікувати контент в інтернеті, взаємодіяти із журналістами, висвітлювати події, працювати із мультимедіа та соціальними мережами.

Де: http://bit.ly/2Tu6l7K

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 11 січня 2019

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!