ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

12.11.2018, 12:44

Похолоднішало, отже, точно час для теплих приміщень та нових можливостей. Цього разу це і вебінари, і воркшопи, і премія за ваше найкраще розслідування.

? Воркшоп "Писати про людей"

Письменник та журналіст, заступник головного редактора видання The Village Україна Марк Лівін поділиться своїм професійним досвідом, розкаже про те, як писати цікаві історії, переконливі тексти. Зустріч відбудеться з нагоди виходу книжки Вільяма Зімссера "Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів".  Такі ж тексти і у Марка Лівіна, якому є що розказати тим, хто хоче віднайти власний стиль.

Скільки: безкоштовно

Коли: 14 листопада 2018, о 18-30

? Вебінар "YouControl як суперсила журналістів та громадськості"

На вебінарі розкажуть про те, як зробити вірусну новину, як проводити фактчекінг перед інтерв’ю, як проаналізувати декларацію депутата, як перевірити держзакупівлі та інші корисні речі, які точно стануть корисними в роботі журналіста. Вебінар проводитимуть представники YouControl.

Де: http://bit.ly/2T4n3ul

Скільки: безкоштовно

Коли: 15 листопада 2018

? Третій всеукраїнський форум "Я - громадянський журналіст"

Медіагрупа "Накипело" за підтримки Академії Deutsche Welle запрошує активних людей з різних регіонів України, які хочуть стати або вже є громадянськими журналістами для обміну досвідом та практичними навичками. Для учасників пропонують лекції, дискусії, майстер-класи та вечірню культурну програму. Організатори забезпечують проживанням, але проїзд має бути за ваш рахунок.

Де: http://bit.ly/2zLpiK5

Скільки: безкоштовно

Коли: 22-24 листопада 2018

? Тренінг "Медіа та вибори" в Черкасах

Журналістів з різних регіонів запрошують тепер у Черкаси, щоб в інноваційному форматі відпрацювати нові навички, обговорити можливості взаємопідтримки журналістів, поговорити про стандарти і виборчий процес, цифрову безпеку, дезінформацію та фейкові новини тощо.

Організатори – проект Ради Європи "Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні" та проект Ради Європи "Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні". Партнери заходу – Комісія з журналістської етики, Незалежна медійна рада

Де: http://bit.ly/2QDi0PJ 

Скільки: безкоштовно

Коли: 22-23 листопада 2018

?Премія за найкраще розслідування про хабарництво

Премія TRACE для журналістів-розслідувачів, які розкривають комерційне хабарництво. Мета конкурсу - сприяти прозорості у бізнес-спільноті. До конкурсу приймаються роботи, які були опубліковані у друкованих чи онлайн-виданнях у 2018 році, в яких розказуватиметься про діяльність, що призводить до значних конфліктів інтересів, протиправних дій, порушень закону тощо.

Де: http://bit.ly/2JVRTBa

Скільки: 10 000$

Коли: до 31 січня 2019

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!