ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

29.10.2018, 18:00

Від осені залишився тільки один місяць, а пропозицій, як цікаво його провести – безліч. У новій підбірці можливостей – і професійний ретрит у Дніпрі, і корисні тренінги та вебінари на актуальну тематику, і ще одна стипендія в США. 

? Професіональний ретрит "Медіа та вибори" у Дніпрі

Журналісти з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей запрошуються на захід, під час якого буде час і для неформального спілкування, і для відточення старих знань, і для ознайомлення з новими навичками. Говоритимуть і про стандарти професії, і про висвітлення виборів, і про дезінформацію та фейкові новини.

Де: http://bit.ly/2OblaIA

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 2 листопада 2018

Тренінг для журналістів-розслідувачів з техніки проведення інтерв’ю

ГО «Інститут розвитку регіональної /преси» проведе одноденний тренінг з техніки проведення інтерв’ю. Тренер – канадський журналіст-розслідувач, документаліст Джуліан Шер. Під час тренінгу, зокрема, можна буде дізнатися, як проводити інтерв’ю саме для журналістських розслідувань, які типові помилки, як їх уникати.

Де: http://bit.ly/2yH57NG

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 18 листопада 2018

? Дискусія "Засоби масової дезінформації. Як влаштований сучасний медіапростір?"

Дискусійний ПЕН-клуб проводить третю зустріч, під час якої обговорюватимуть правила ведення інформаційних воєн за останні десятиліття, як розганяється "зрада" і применшується "перемога", той самий популізм та інші актуальні теми. Серед учасників - публіцист, оглядач Радіо Свобода Віталій Портніков, головна редакторка сайту "Детектор медіа" Наталя Лігачова, головний редактор інтернет-видання "Петр и Мазепа" Віктор Трегубов та інші.

Де: http://bit.ly/2QaYQ3q

Скільки: безкоштовно

Коли: 31 жовтня об 19:00

? Стипендії Колумбійського університету для журналістів, які пишуть про бізнес

Вища школа журналістики Колумбійського університету приймає заявки на участь у стипендійній програмі Knight-Bagehot у сфері економічної та ділової журналістики. Крім навчання стипендіати будуть брати участь у семінарах, ділових вечерях із головами правління корпорацій, економістами, вченими тощо. Програма триває протягом навчального року – з серпня по травень.

Де: http://bit.ly/2Rl9nte

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 31 січня 2019 

Вебінар по створенню структурованої журналістики

Структурована журналістика - форма сторітелингу, яка допомагає публікувати і оновлювати матеріал протягом тривалого часу. Крім того, це новий спосіб створити таку собі базу даних на певну тему. Під час вебінару ви дізнаєтеся, чому взагалі цей формат потрібен вашій редакції, які приклади структурованої журналістики існують, які інструменти використовуються в цій формі.

Де: http://bit.ly/2Q4nwKY

Скільки: безкоштовно

Коли: 30 жовтня 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!