До 5 лютого - реєстрація на участь в онлайн-школі "Якісний дебют у журналістиці"
До 5 лютого включно триває реєстрація на участь в онлайн-школі “Якісний дебют у журналістиці”, яку організовує громадська організація “Детектор медіа”.
Мета тренінгового курсу - дати мотивованим молодим людям, які прагнуть стати журналістами, базову практичну підготовку та менторську підтримку для створення повноцінного авторського матеріалу, який буде опублікований в авторитетному медіа.
Узяти участь у тренінговому курсі можуть студенти медійних спеціальностей, які ще не мають досвіду роботи. Найстаранніші учні отримають оплачене стажування.
Навчання відбуватиметься у Zoom у форматі чотирьох триденних модулів із проміжками у два-три тижні. Кожен модуль включатиме лекції; розбори домашніх завдань; онлайн-зустрічі з досвідченими журналістами/редакторами та з молодими, але вже успішними журналістами. Протягом навчання кожен учасник за допомогою ментора працюватиме над власним матеріалом в одному з трьох запропонованих текстових жанрів: репортаж, аналітична стаття або інтерв’ю.
Заявки на участь у тренінговому курсі можуть подавати студенти з усієї України (денної чи заочної форми навчання), які навчаються на спеціальностях, пов’язаних із медіа (журналістика, видавнича справа і редагування, медіакомунікації тощо.
Важливо: навчальна програма розрахована на початківців без досвіду в практичній журналістиці, але мотивованих та зацікавлених у здобутті медійного фаху.
Анкету для участі у тренінговому курсі можна заповнити тут.
Результати відбору будуть оголошені до 12 лютого.
Участь у тренінговому курсі безкоштовна. Авторам найкращих матеріалів буде запропоновано пройти дистанційне оплачене місячне стажування в “Детекторі медіа” та виданнях-партнерах.
Автор курсу і ментор школи - Отар Довженко, керівник навчального напрямку ГО “Детектор медіа”, який шість років (2012-2018) готував журналістів-початківців до входження у професію у Школі журналістики Українського католицького університету.
ГО “Детектор медіа” запустила “Школу якісних медіа” у 2018 році. Відтоді втілено масштабні навчальні проєкти для білоруських блогерів і журналістів, для українських відеоблогерів, для українських тележурналістів та для білоруських відеоблогерів.
З запитаннями звертатися до менеджера проєкту Сергія Кравчука [email protected].
Тренінговий курс здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект “Медійна програма в Україні”, який виконується міжнародною організацією “Internews”.
Help us be even more cool!