ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 28 вересня - набір журналістів на тренінг з охорони лісів 

08.09.2020, 10:29

Громадська організація “Українська природоохоронна група” (UNCG) оголошує набір на тренінги для журналістів, які прагнуть глибше розібратися в темі охорони лісів.

Вісім найбільш активних учасників отримають стипендії на написання журналістських матеріалів про охорону лісів.

Спікери з багаторічним досвідом практичної охорони лісів розкажуть, як влаштовані українські ліси та хто ними керує. Ви дізнаєтеся про найбільші загрози українських лісів, у тому числі ті, про які не пишуть у ЗМІ. На тренінгу фахівці продемонструють типові неточності та хиби в матеріалах про ліс, а також відвезуть Вас до лісу та покажуть усе, про що розказували. І навіть повернуть з лісу назад J.

Кожен з тренінгів триватиме два дні та відбудеться у:

  • Києві (20-21 жовтня);
  • Рівному (3-4 листопада);
  • Харкові (17-18 листопада);
  • Львові (24-25 листопада).

Деталі про місце та час тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам на початку жовтня.

Кількість учасників кожного тренінгу – не більше 12 осіб. Якщо заявок буде більше, то відбиратимуть учасників за двома основними критеріями: досвідом написання матеріалів про охорону довкілля та мотивацією (потрібно буде написати кілька слів про те, чому вас цікавить участь у тренінгу). 

Під час відбору врахується гендерний та регіональний баланси.

Участь у тренінгу –  безкоштовна; частково чи повністю будуть відшкодовані учасникам з інших міст вартість квитків; поселення в готель. 

Дедлайн подачі заявки – 28.09.2020.

Анкету можна заповнити тут. Відібрані учасники на початку жовтня отримають підтвердження участі в тренінгах. Поставити питання щодо заходів можна написавши нам на електронну пошту [email protected] .

*Захід проводиться у рамках проекту «Forests in Focus: raising the awareness of journalists on forest biodiversity and sustainable forestry practices», який реалізовується за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Liked the article?
Help us be even more cool!