ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 21 жовтня - реєстрація на презентацію "Як медіа висвітлюють місцеві вибори 2020 в Україні – результати двох моніторингів"

20.10.2020, 14:35

22 жовтня з 10:30 до 12:00 відбудеться онлайн-презентація проміжних результатів двох моніторингів висвітлення в онлайн-медіа та соціальній мережі Facebook місцевої виборчої кампанії 2020 в Україні за період 26 вересня - 9 жовтня 2020 р.

Для участі необхідно зареєструватися до 21 жовтня тут. Підтвердження участі буде надіслано електронним листом із запрошенням та технічними деталями.

Перший моніторинг* проводиться коаліцією громадських організацій за підтримки Проєкту “ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні”. Другий моніторинг**- ГО “Детектор медіа”.

Під час презентації учасники та учасниці представлять тематику та тональність новин; дадуть оцінку якості медійних матеріалів і їхній відповідності виборчому законодавству; проаналізують гендерні аспекти тощо. Це допоможе українцям відсіяти маніпуляції та фейки, щоб зробити усвідомлений вибір під час голосування.

До участі запрошуються представники медіа, громадськості та органів державної влади і місцевого самоврядування.

Учасники та учасниці:

  • Олена Литвиненко, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні (ТВС);
  • Діана Дуцик, експертка Ради Європи, виконавча директорка ГО “Український інститут медіа та комунікації”;
  • Ольга Юркова, експертка Ради Європи, співзасновниця “StopFake”;
  • Олександр Бурмагін, експерт Ради Європи, виконавчий директор ГО “Платформа прав людини”;
  • Єлизавета Кузьменко, експертка Ради Європи, координаторка моніторингу, голова ГО “Асоціація “Жінки в медіа”;
  • Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”;
  • Отар Довженко, керівник центру моніторингу та аналітики ГО “Детектор медіа”.

*Моніторинг проводить коаліція громадських організацій, що включає «Комісію журналістської етики», «Платформу прав людини», «Український інститут медіа та комунікації», «StopFake» (Україна) та «Асоціацію «Жінки в медіа» за підтримки Проєкту «Європейський Союз і Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» упродовж 5 вересня - 25 жовтня, який охопив контент соціальної мережі Facebook та місцевих суспільно-політичних онлайн-медіа з найширшою аудиторією у 12 регіонах України, серед яких Закарпатська, Рівненська, Чернівецька, Львівська, Волинська, Чернігівська, Сумська, Житомирська, Вінницька, Київська області та підконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей.

**ГО «Детектор медіа» проводить моніторинг (про)російських дезінформаційних наративів у загальнонаціональних медіа та в регіональному медіапросторі восьми областей — Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської. У кожній області аналізуються онлайн-видання, новини телевізійних каналів, телеграм-канали та фейсбук-сторінки, що поширюють політичні новини. У дослідженні беруть участь 16 експертів моніторингового центру ГО «Детектор медіа» та інформаційна агенція Guildhall.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!