ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Zoom використовуватиме дані користувачів для навчання свого ШІ

Фото - u-paris.fr
Фото - u-paris.fr

Платформа відеоконференцій Zoom тренуватиме власні моделі на основі штучного інтелекту, використовуючи дані користувачів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на CNBC.

В останньому оновленні “Умов обслуговування” відеоплатформи, яке набуло чинності 27 липня, йдеться про право Zoom використовувати деякі аспекти даних клієнтів для навчання та налаштування свого штучного інтелекту або моделей на основі машинного навчання.

Тепер Zoom може використовувати дані користувачів для навчання свого штучного інтелекту, включаючи інформацію про клієнтів щодо використання продукту, телеметричні, діагностичні дані та дані, зібрані компанією.

При цьому нове оновлення платформи не дає користувачам можливості відмовитися від його імплементації.

У червні Zoom представив на безкоштовній пробній основі для клієнтів дві нові функції на основі генеративного штучного інтелекту: можливість підбиття підсумків зустрічі та можливість для написання повідомлень у чаті.

Проте коли користувач вмикає ці функції, Zoom змушує його підписати форму згоди, яка дозволяє Zoom тренувати свої ШІ-моделі, використовуючи їхні дані.

“Клієнти Zoom вирішують, чи вмикати генеративні функції на основі штучного інтелекту, і окремо, чи ділитися власними даними із Zoom для покращення його продуктів”, - заявив речник компанії.

Як повідомляв ІМІ, у серпні компанія Zoom попросила своїх співробітників повернутися в офіс вперше з початку пандемії коронавірусу.

Liked the article?
Help us be even more cool!