ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

ZIK та “112 Україна” вважають рішення Нацради тиском

10.01.2020, 10:55
Фото – vesti.ua
Фото – vesti.ua

Телеканали ZIK та “112 Україна” вважають рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо призначення позапланових перевірок тиском та обмеженням роботи ЗМІ. Про це йдеться в заявах телеканалів. 

Зокрема, телеканал ZIK наголошує, що дотримується всіх вимог чинного законодавства, які регламентують роботу телебачення, а також виступає категорично проти будь-якого порушення законодавства і засуджує заклики, спрямовані на пропаганду насильства та розпалювання ворожнечі.

Телеканал ZIK звертає увагу регулятора на те, що вказані ним особи (учасники ефіру програми “Кожен з нас Президент”) – народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко, нардеп IX скликання Ренат Кузьмін, а також Михайло Добкін – не є ведучими чи співробітниками телеканалу ZIK. 

“Телеканал наголошує, що  не може впливати на думки, висловлювання та власну позицію гостей прямого ефіру. Зважаючи на такі заяви та ухвалені рішення регулятора, телеканал ZIK має заявити, що не погоджується з такою оцінкою Нацради”, – йдеться в заяві. 

Телеканал “112 Україна” заявив, що “категорично не згоден з висновками Національної ради і вважає таке рішення продовженням політики наступу на свободу слова в Україні”. 

“Заяви осіб в ефірах не є позицією мовника. Це суб'єктивна думка конкретних осіб, які не мають жодного стосунку до телеканалу. “112 Україна” дотримується норм українського законодавства, транслює в ефірі всі погляди на події і виступає проти розпалювання будь-якої ворожнечі”, – заявив канал.

Як повідомляв ІМІ, 9 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові виїзні перевірки телеканалам Z ZIK (“ТРК “Нові комунікації”, Львів) та “112 Україна” (ТОВ “ТРК “112-ТВ”, Київ) через ознаки розпалювання ворожнечі в ефірах передачі “Кожен з нас Президент” (ZIK) та у передачах “Велике інтерв’ю”, “LIVE”, “LIVE НОВИНИ”, “Голос народу”, “Пульс: Головне політичне шоу країни”, “Важливо”, “Діалог з країною” (“112 Україна”).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!