Житомирський фотохудожник Леонід Шевчук створює світлини за донати на підтримку поранених бійців
![Житомирський фотохудожник Леонід Шевчук створює світлини за донати на підтримку поранених бійців Фото – Facebook-сторінка гуртка "Мистецтво фотографії"](https://imi.org.ua/upload/news/2024/01/31/65ba5dcdd9ac0-4_700x350.jpg?v=1706712738)
У Житомирі триває благодійний фотопроєкт “Від світлини до Перемоги”. Його ініціатор, житомирський фотограф Леонід Шевчук разом з учнями гуртка “Мистецтво фотографії” збирає гроші на медикаменти для військового шпиталю. Сенс проєкту в тому, що будь-хто за донат від 200 грн може отримати професійну студійну світлину.
У коментарі регіональній представниці ІМІ в Житомирській області Леонід Шевчук повідомив, що нині до акції долучилося близько сотні людей. У межах фотопроєкту організатори планують зробити 185 світлин, адже в січні у світі відзначили 185-річчя фотографії.
![Створення фото за донат для поранених бійціву Житомирі Створення фото за донат для поранених бійціву Житомирі](/upload/media/2024/01/31/65ba5dce84c49-3.jpg)
![Створення фото за донат пораненим бійцям у Житомирі Створення фото за донат пораненим бійцям у Житомирі](/upload/media/2024/01/31/65ba5dcfcfc25-sichen-1.jpg)
Проєкт триватиме ще тиждень, після чого Леонід Шевчук разом з учнями відкриє скриньку з донатами й оголосить суму, яку вдалося зібрати в межах акції. Усі зібрані кошти планують спрямувати на закупівлю необхідного для пацієнтів Житомирського військового шпиталю.
Підтримати ініціативу донатом може кожен, переказавши кошти на картку фотографа:
5168745607874507 Шевчук Л. М.
Довідка. Леонід Шевчук професійно займається фотографією з 1989 року. Постійно друкується в періодичній пресі та інтернет-виданнях Житомирської області, а також у національних, таких як газета "День", УНІАН, "Фотострічка".
Багаторазовий переможець і лауреат міжнародного конкурсу газети "День". Провів численні персональні виставки фотографій в Україні та за кордоном. Роботи Леоніда Шевчука експонувались у Франції, Швейцарії, Німеччині, Італії, Польщі. Протягом кількох років експозиція фотомайстра під назвою "Проти ненависті" перебуває в стінах Молодіжного центру Ради Європи в Страсбурзі. У 2023 році організував персональну фотовиставку "Спалах миті" й показав на світлинах Житомир за рік повномасштабної війни.
Help us be even more cool!