ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Житомирська журналістка Тетяна Хмель збирає кошти на ремонт автівок для підрозділу чоловіка

18.04.2025, 17:00
Оксана Трокоз

Журналістка "Суспільне Житомир" Тетяна Хмель оголосила збір коштів на ремонт трьох автівок для підрозділу, в якому служить її чоловік. Про це вона пише на своїй Facebook-сторінці. Її ціль – 200 тис. грн до Великодня.

Станом на 18 квітня на рахунках журналістки вже зібрано майже 150 тис. грн. У коментарі представниці Інституту масової інформації в Житомирській області Оксан Трокоз Тетяна пояснила, що військові зазвичай покривають ремонт власним коштом, але цього разу несправності виявилися надто серйозними: одночасно вийшли з ладу три машини. Зараз автівки лагодять у борг, оплатити ремонт планують з коштів збору.

Журналістка Тетяна Хмель оголосила збір для підрозділу свого чоловіка.  Facebook Тетяни Хмель

“Стартанули ми дійсно гарно, бо цього разу до збору підключилися побратими чоловіка, які нині вже не служать, окремо допоміжні банки відкрили мої колеги, за що я їм неймовірно вдячна. Але бачу, що збір потихеньку починає просідати. Всі друзі і знайомі вже задонатили, тож лишається надія на маленькі донати небайдужих українців”, – сказала Тетяна Хмель.

Реквізити збору:

Конверт ПриватБанку – https://www.privat24.ua/send/g5pdg

Монобанка – https://send.monobank.ua/jar/2menuuHivK

Як повідомляв ІМІ, у липні 2024 року шахраї вкрали з волонтерської картки Тетяни Хмель 139 тисяч гривень, які вона зібрала на дрон для свого чоловіка-військового. Гроші журналістці досі не повернули, розслідування справи триває. На новий великий збір вона наважилася тільки через вісім місяців.

Тетяна наголошує: навіть кілька гривень мають вагу, адже кожен донат допомагає наблизити перемогу. “Не важливо, яка це сума пожертви, бо зазвичай збори закриваються саме завдяки маленьким донатам у декілька гривень. Головне памʼятати, що ваша гривня без перебільшення рятує життя нашим хлопцям, бо війна ближче, ніж ми уявляємо, а ворог у нас один, і його маємо знищити разом”, – додає вона.

Liked the article?
Help us be even more cool!