ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Журналісти ВВС заявили, що за ними стежили у Росії

15.06.2018, 12:38
Фото - скріншот з відео ВВС

Знімальна група ВВС повідомила, що за нею стежили впродовж усього часу перебування в м. Нижній Новгород у Росії. Про це йдеться в сюжеті медіа з міста, де відбудеться матчів Кубка світу з футболу, повідомляє Media Sapiens.

У ВВС повідомили, що спостереження тривало постійно: коли знімальна група працювала в штабі опозиційного російського політика Олексія Навального, під час спілкуваня з футболістами з місцевого клубу “Олімпієць” та відвідин помешкання академіка й радянського дисидента Андрія Сахарова, який був у місті на засланні.

“Увесь час, поки ми в Нижньому, здається, що за нами хтось стежить. Щонайменше одне авто, іноді три. Схоже, це одне з них, вона щодня у нас на хвості, а зараз просто за нами”, – розповіла кореспондентка ВВС в Москві Сара Рейнсфорд.

На зустріч із місцевими активістами у штабі Навального завітали двоє і сказали, що працюють на місцевому ТБ та хочуть поговорити (з журналістами ВВС), при тому що нікому повідомлялося, що на заході буде знімальна група британського мовника. На вулиці до команди ВВС підійшла жінка, яка звернулася до журналістки на ім'я та хотіла поставити кілька запитань, проте Рейнсфорд не погодилася.

Нагадаємо, напередодні відкриття в Росії чемпіонату світу з футболу “Репортери без кордонів” запустили мобілізаційну кампанію проти зростаючого тиску Кремля на російську журналістику. В організації констатували, що ще ніколи з моменту розпаду СРСР у Росії не утримувалася за ґратами така кількість штатних журналістів та блогерів, як зараз.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!