ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналістка "Вестей" отримала опіки очей під час спроби забрати речі з заблокованої редакції

13.03.2018, 12:19
Фото - Фейсбук Анастасії Рейн

Випусковий редактор газети “Вести” Анастасія Рейн отримала опіки сітківки очей першого ступеня унаслідок застосування газу до неї з боку невідомого чоловіка, коли повернулась забрати особисті речі з приміщення медіахолдингу “Вести”. Про це Анастасія Рейн повідомила ІМІ.

Інцидент стався 9 лютого, після того, як Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), взяло 8 лютого в своє управління всі приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу “Гулівер”.

“Ми в такому шоці від того, що відбувається, були. Нам хтось із керівництва сказав, що начебто можна прийти і забрати свої речі. Ну ось ми і зібралися. Ми прийшли забрати свої речі в робочий час у свій офіс. Побачили забарикадовані двері (були з боків невеликі щілини), коли я нагнулася, щоб зав'язати шнурок на черевикові, мені з щілини бризнули в обличчя з балончика. Я не вела себе агресивно, не кричала, не впадала на двері, тобто не зробила нічого, що могло б спровокувати таку реакцію загарбників. Мої колеги також вели себе дуже адекватно. Опік сітківки очей першого ступеня - сказала лікар-офтальмолог у травмпункті”, - розповіла вона.

За цим фактом журналістка написала заяву в поліцію, зокрема зазначивши в заяві про перешкоджання журналістській діяльності. Перешкоджання своїй професійній діяльності вона вбачає у тому, що не змогла потрапити на своє робоче місце. “Нас не пустили до редакції навіть на поріг”, - сказала Анастасія.

За словами журналістки, вона та її колеги досі не змогли забрати особисті речі з офісу “Вестей”.

Як повідомляв ІМІ, 3 лютого співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), зробили чергову спробу прийняти в управління активи в офісі газети “Вести”.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року у кримінальній справі №757/53395/17-к Національному агентству передано 31, 32 та 33 поверхи торговельно-офісного комплексу Gulliver, за адресою: Київ, площа Спортивна, 1А, для здійснення заходів з управління, зазначає АРМА.

У свою чергу газета “Вести” повідомила, що вважає такі дії продовженням тиску з боку Головної військової прокуратури і АРМА та спровокованими циклом публікацій про діяльність цих відомств.

8 лютого за участі Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції всі приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу “Гулівер” були фактично передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Журналісти “Радио Вести” повідомили, що поліція не пускає їх на робочі місця, тим самим перешкоджаючи журналістській діяльності.

14 лютого головний редактор газети “Вести” і сайту vesti-ukr.com Оксана Омельченко повідомила, що редакція газети і сайту розцінює як перешкоджання журналістській діяльності дії осіб, що захопили їхній офіс під управлінням Національного агентства з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Вона підкреслила, що вже сьому добу невідомі утримують приміщення редакції.

У грудні 2017 року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними внаслідок корупційних та інших злочинів, заявило про арешт офісу газети “Вести” в столичному торгово-офісному центрі “Гулівер”. Приміщення повинні були бути передані в управління агентства.

15 грудня 2017 року в офіс газети “Вести”, розташований в торговельно-офісному комплексі Gulliver, прийшли співробітники Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, у супроводі поліціянтів.

16 листопада 2017 року в редакцію медіахолдингу “Вести Украина” прийшли співробітники Військової прокуратури та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. За інформацією джерел “Детектора медіа”, візит в офіс “Вестей”, де начебто відбувався процес передачі майна редакції у Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, пов’язаний зі справою колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якого називають власником медіахолдингу “Вести Украина”.

14 липня 2017 року Військова прокуратура та Нацполіція провели обшуки в бізнес-центрі “Гулівер” у приміщеннях, які належать екс-міністру з доходів і зборів Олександру Клименку. В одному з таких офісів знаходиться редакція “Вестей” у Києві.

14 липня 2017 року заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос на брифінгу з приводу обшуків висловив сподівання, що газета “Вести” не виходитиме. Проте газета “Вести” не зупиняла свій вихід ані 14 липня, ані в наступні будні дні.

30 травня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що справи високопосадовців часів Віктора Януковича – бізнесмена, власника “Українського медіа холдингу” Сергія Курченка та колишнього міністра доходів і зборів, якого називають власником медіахолдингу “Вести Украина” Олександра Клименка, – передані першому заступнику головного військового прокурора Володимиру Жербицькому.

Liked the article?
Help us be even more cool!