ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналістка, що судилася з фондом Палиці через доступ, виграла апеляцію

12.12.2017, 12:40
Фото - Фейсбук Ірини Мусій

11 грудня Львівський апеляційний адміністративний суд частково задовольнив апеляційну скаргу журналістки Ірини Мусій (Аріни Крапки) на рішення суду першої інстанції, який відмовив їй у задоволенні позову до благодійного фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” щодо ненадання відповіді на інформаційний запит. Про це Ірина Мусій повідомила на своїй сторінці у Фейсбук та підтвердила ІМІ.

За її словами, апеляційний суд задовольнив позов у частині надання інформації про джерела витрат коштів благодійного фонду.

“Тепер чекаю рішення суду на руки, аби розповісти вам деталі. І з нетерпінням чекаю отримання інформації від фонду Палиці”, - написала Мусій.

Як повідомляв ІМІ, 10 травня 2017 року луцька журналістка Ірина Мусій (Аріна Крапка) подала судовий позов до Волинського окружного адміністративного суду на благодійний фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” через ненадання інформації на запит щодо звітів про надходження та витрати коштів фонду з 2014 року. Журналістка просила суд “визнати протиправними дії розпорядника інформації та зобов’язати вчинити певні дії”.

У фонді послалися на те, що не є розпорядниками цієї інформації.

27 червня 2017 року Волинський окружний адміністративний суд відмовив повністю журналістці Ірині Мусій у задоволенні позову до благодійного фонду “Фонд Ігоря Палиці “Тільки Разом”.

Журналістка оскаржила рішення адмінсуду, подавши апеляційну скаргу до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Liked the article?
Help us be even more cool!