ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналістка Любов Величко заявила, що адвокат перешкоджав їй у суді. Він заперечує

25.01.2022, 16:51
Фото – фейсбук Любові Величко
Фото – фейсбук Любові Величко

Журналістка Любов Величко заявила про перешкоджання в Дніпровському районному суді Києва з боку адвоката Дениса Дьякова.

Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці, повідомляє “Детектор медіа”.

За її словами, 25 січня вона була на засіданні суду в справі про незаконне виведення коштів “Українського професійного банку” за участю ексголови банку Олексія Каргополова. Любов Величко намагалася взяти в нього коментар, але Каргаполов не запитання не відповів.

Водночас, як розповідає журналістка, коли вона спробувала сфотографувати ексголову банку, його адвокат, Денис Дьяков, намагався силоміць відібрати в неї телефон. Він також заявив, зі слів Величко, що не давав дозволу на знімання.

Коли журналістка попередила, що викличе поліцію, він віддав телефон.

“Але адвокат не заспокоївся. 15 хвилин перед засіданням він та Каргаполов намагалися вивідати, чому я зацікавилася цією справою, хто мені повідомив про факти, які відомі тільки в рамках кримінальної справи. Розбавляючи ці запитання відбірною лайкою та образами. Каргаполов та Дьяков пообіцяли зібрати про мене максимум інформації та “розібратися”. Що означає ось це “розібратися”, я не знаю. Але вважаю таку поведінку протизаконною та обурливою”, – написала Величко.

У коментарях вона згодилася, що напише заяву до поліції та скаргу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

У коментарі “Детектору медіа” адвокат Денис Дьяков звинуватив журналістку в тому, що вона перешкоджала його адвокатській діяльності. За його словами, телефон у Любові не забирали.

“Хотів би зазначити, що в Любові Величко дуже багата фантазія. Телефон у неї ніхто не забирав (у мене кращий). Насправді вона не хотіла сфотографувати мого підзахисного, а після його відмови коментувати питання, які не стосуються суті справи, почала тикати мені телефоном в обличчя з криками на весь суд про зйомку і про те, що ми повинні відповідати на її питання (не пред’явивши, до речі, ніяких посвідчень, а лише кричачи, що вона журналіст). Це можуть підтвердити свідки, в тому числі працівники судової охорони, а я лише відсунув рукою її телефон від свого обличчя, оскільки сидів на лавочці й намагався поспілкуватися зі своїм клієнтом і мені неприємно коли пластиковим пристроєм тичуть в обличчя.

До речі, на моє слушне зауваження, що ми перебуваємо в коридорі біля зали суду і я бажаю приватно поспілкуватися зі своїм клієнтом перед засіданням, а вона, як журналіст, може вільно знімати судове засідання, оскільки воно є гласним і відкритим, остання жодним чином не відреагувала та, наставивши на нас із клієнтом камеру, продовжила зйомку. Таким чином перешкодила мені як захиснику здійснювати свою адвокатську діяльність”, – відреагував адвокат.

Liked the article?
Help us be even more cool!