ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журнал Charlie Hebdo випустив номер з роботами українських карикатуристів

26.05.2022, 11:20
Фото - Charlie Hebdo
Фото - Charlie Hebdo

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo випустив у світ номер з роботами українських карикатуристів.

Про це повідомляється на Twitter-сторінці видання, інформує Суспільне.

Роботами українців проілюстровано чотири сторінки журналу. Видання зазначає, що українські карикатуристи “безжальні до росіян, демонструють гумор, який не хоче здаватися перед лицем свавілля та терору”.

Більшість опублікованих карикатур демонструвалися на виставці “Рускій військовий корабель, йди нах*й”, яку організувала в Одесі місцева асоціація карикатуристів.

“Український” номер журналу можна придбати з 25 травня. Кошти, отримані від його продажу, планують спрямувати Збройним Силам України та територіальній обороні Одеси.

Charlie Hebdo – французький щотижневий сатиричний журнал, на сторінках якого публікують карикатури, репортажі, анекдоти. Видання висміює політиків, ультраправих та релігійні групи.

У березні 2022 року журнал Charlie Hebdo присвятив карикатуру Україні. “Два євро за літр бензину. Їдьте на українцях, це безкоштовно!” – було написано на зображенні.

1 березня Charlie Hebdo опублікував карикатуру на президента РФ Володимира Путіна. Його зобразили у вигляді мавпи з ядерною зброєю.

Liked the article?
Help us be even more cool!