ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Жінки мають стати на військовий облік до кінця 2022 року

23.12.2021, 16:46
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Жінки мають стати на військовий облік до кінця 2022 року. Адміністративні стягнення за ухилення від постановки на військовий облік до кінця 2022 року не застосовуватимуться до жінок та їхніх роботодавців.

Про це начальник управління персоналу штабу КСВ ЗСУ Роман Горбач повідомив 23 грудня під час брифінгу в Києві, передає Укрінформ.

“Керівним складом Збройних сил України проаналізовано й ухвалено рішення щодо реалізації взяття на військовий облік військовозобов’язаних жінок. Визначено терміни: до кінця 2022 року провести цю роботу. Одразу звертаю увагу, що до кінця 2022 року жоден керівник підприємства, організації, де працюють жінки, які мають стати на військовий облік, а також самі жінки, які мають ставати на військовий облік, до цього часу однозначно не будуть притягуватися до жодної відповідальності. Тобто адміністративні санкції з боку начальників територіальних центрів контактування до них застосовуватися не будуть”, – поінформував Горбач.

За його словами, завдяки такому кроку ЗСУ отримає чітке уявлення щодо того, фахівці яких дефіцитних військово-облікових спеціальностей у разі необхідності можуть бути використані для оборони.

Як повідомляв ІМІ, 17 грудня набрав чинності наказ Міністерства оборони №313, яким було затверджено перелік професій, представниці яких повинні будуть стати на обов'язковий облік військовозобов'язаних. Серед них журналістки.

Ухилення від постановки на військовий облік призводить до накладення штрафів у розмірах 850–1700 гривень – на жінку; 5100–8500 гривень – на роботодавця.

Радниця заступника міністра оборони Наталія Воронкова в ефірі Громадського радіо повідомила, що до кінця наступного тижня мають розробити алгоритм, як жінкам стати на військовий облік.

Liked the article?
Help us be even more cool!