ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський провів онлайн-зустріч із працівниками телемарафону "Єдині новини"

27.02.2023, 10:00
Фото – president.gov.ua
Фото – president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів 26 лютого онлайн-зустріч із представниками телевізійного марафону “Єдині новини”. Про це глава держави повідомив у своєму відеозверненні.

Зеленський зазначив, що приводом для зустрічі була річниця марафону, але “зміст був значно ширшим” і говорили про посилення інформаційної роботи. Онлайн-зустріч президент назвав “дуже змістовною”.

“Ми говорили про посилення інформаційної роботи нашої держави й суспільства. Особливо це стосується тих частин світу, де наша дипломатія довгими десятиліттями з різних причин не була представлена. І зараз ми маємо зробити так, щоб інформаційно й дипломатично ми були максимально потужними. Щоб позиція України була абсолютно зрозумілою в усіх частинах світу. Це важливо в нашій роботі із забезпечення деокупації території, наших активних дій, які ми плануємо. Що більше знають про Україну, що більше розуміють Україну, то більше підтримують Україну. І то ближчою стає наша перемога”, – сказав президент.

Зеленський подякував працівникам телемарафону, зокрема, “за постійний пошук нових методів роботи для тих, хто зараз на тимчасово окупованій території України, за пошук нових шляхів доступу до наших людей і в Донецьку, і в Луганську, і на півдні держави, і в Криму”.

“Дуже важливо, що Росії не вдалося закрити інформаційно наших людей і нашу землю на тій частині України, де поки що є триколор терористів. Ми маємо зробити – і зробимо все, щоб доступ наших людей до правдивої інформації ставав більшим”, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 24 лютого Президент України Володимир Зеленський розпочав пресконференцію з подяки журналістам, завдяки яким світ дізнався правду про війну Росії проти України.

Liked the article?
Help us be even more cool!