ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський каже, що росіяни ненавидять нас, бо не можуть вийти за межі телевізора

02.05.2022, 10:45
Фото - Укрінформ
Фото - Укрінформ

Росіяни не готові вийти за межі того інформаційного простору, який створила для них держава.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю проєкту 60 Мinutes австралійського телеканалу Nine Network, передає Укрінформ.

“Суспільство їхнє, яке завжди було сусідами з Україною, воно потрапило в цей інформаційний простір, і вони нас ненавидять через те, що їм по телевізору кажуть, що нас є за що ненавидіти, що ми якісь радикальні люди, над кимось знущаємось, і ми воюємо. Вони навіть не зрозуміли, що вони повірили, що ми з ними воюємо. Вони навіть не вийшли на вулицю, і не подивились, чи їздять у них там танки, як у нас по вулиці. Ні, там нічого немає, немає пострілів, танків, їх не підриває. Нічого такого не було, вони прийшли на нашу землю. Але вони не готові навіть подивитися, що на вулицях, в дзеркало подивитись, зрозуміти, хто вони. Просто вийти за межі цього інформаційного простору. Подивитись правді в очі. Читати щось окрім російського. Будь-які інтернет-видання будь-якої країни світу”, - сказав Зеленський.

Він зазначив, що світ не проти всіх людей в росії, просто світ вже не сприймає політику путіна, не сприймає диктатуру, бо вже давно пройшов все це.

“Вони (росіяни - ред.) зробили цей світ, в якому їм комфортно, і в ньому вони вбивають нас. І нікого не приймають, якщо у когось інша думка. Тобто це вбивство іншої думки”, - додав президент.

Liked the article?
Help us be even more cool!