ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Зеленський дав зрозуміти, що звертатиметься до українців з опитуваннями і надалі

20.10.2020, 12:20
Фото - Укрінформ
Фото - Укрінформ

Президент України Володимир Зеленський каже, що всеукраїнське опитування, анонсоване ним, покликане дати можливість народу “впливати на життя країни”.

Про це він сказав 20 жовтня під час виступу у Верховній Раді з посланням, повідомляє Українська правда.

Він зазначив, що в суспільства накопичилися тисячі питань, на які потрібні відповіді. Він розкритикував тих, хто каже, “що питати думку українців – небезпечно, бо людей задурять, бо в країні немає вільних, незалежних ЗМІ”. 

Він додав, що “цинічно чути це від лідерів партій, присутніх у парламенті, які володіють -  один трьома, а інший – двома телеканалами”. Глава держави дав зрозуміти, що звертатиметься до людей з опитуваннями і надалі.

“Ви говорите, що український народ незрілий, він не готовий ухвалювати рішення. Та я нагадаю, що саме український народ зробив дві революції у 2004-му та 2014 роках. У результаті чого більшість із вас опинилися в цій залі.

Народовладдя в Україні буде. Всебічний доступ громадян до інформації задля прийняття рішення – буде, це обов’язок держави. Люди повинні впливати на актуальні питання і для свого регіону, і для всієї країни. Робити це раз на тиждень, раз на місяць чи на рік, скільки буде потрібно.

Перший законопроект для народовладдя готовий і поданий мною. Я закликаю всіх народних депутатів – дайте нарешті українцям реальний механізм, щоб формувати основні завдання для влади, впливати на рішення, відчувати свою причетність до змін. Відчувати, що їхня думка важлива не лише під час виборів. Це – справедливо”, - сказав Зеленський під час виступу.

Як повідомляв ІМІ, 13 жовтня Володимир Зеленський у відеозверненні оголосив про проведення в день місцевих виборів, 25 жовтня 2020 року, всенародного опитування з п’яти запитань без їхнього формулювання.

13 жовтня Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ та низка громадських організацій закликала Президента України Володимира Зеленського відмовитися від проведення всенародного опитування 25 жовтня, в день місцевих виборів.

Liked the article?
Help us be even more cool!