ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Затриманих раніше в Мінську журналістів відправили в Центр ізоляції правопорушників

03.09.2020, 10:29
Фото – TUT.BY
Фото – TUT.BY

У Мінську шестеро затриманих 1 вересня на акції протесту журналістів відправили в Центр ізоляції правопорушників на Окрестіна, повідомляє TUT.BY.

Зокрема, йдеться про Надію Калініну та Олексія Суднікова з TUT.BY, Нікіту Дуболека, Марію Елешевіч, Сергія Щеголева з “Комсомольської правди” в Білорусі” і журналіста БелаПАН Андрія Шавлюго.

Суди над ними продовжаться 3 вересня. Їм інкримінують статтю 23.34 “Порушення порядку організації або проведення масових заходів”. Журналістам загрожує штраф або адміністративний арешт до 15 діб. 

Білоруська асоціація журналістів 1 вересня зажадала негайного звільнення затриманих.

Як повідомляв ІМІ, 1 вересня в Мінську (Білорусь) силовики затримали кількох журналістів, які висвітлювали акцію протесту студентів. 

Затримали, зокрема, журналістів TUT.BY Надію Калініну та Олексія Суднікова, фотокореспондента БелаПАН Андрія Шавлюгу та журналіста-фрілансера Василя Сямашка, співробітників видання “Комсомольская правда” в Білорусі”: фотографа Святослава Зоркого, оператора Микиту Недоверкова та кореспондентку Марію Елешевич.

2 вересня у Мінську (Білорусь) мав відбутися суд над затриманими 1 вересня журналістами, які висвітлювали акцію протесту студентів. Їх судитимуть за участь у несанкціонованій акції.

 

Liked the article?
Help us be even more cool!