ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Західні Балкани отруєні російською дезінформацією – спецпредставник США

13.04.2023, 14:31
Фото – oda.zht.gov.ua
Фото – oda.zht.gov.ua

Спеціальний представник США Джеймс Рубін заявив, що країни Західних Балкан “серйозно отруєні” російською дезінформацією, повідомляє AP

Джеймс Рубін, який очолює Центр глобальної взаємодії при Держдепартаменті США, здійснив тур Північною Македонією із зупинками в Чорногорії та Албанії. У Скоп’є (Північна Македонія) 11 квітня він сказав журналістам, що російську дезінформацію в цьому регіоні поширюють переважно сербські медіа.

“Основним джерелом небезпеки в цій частині світу є дезінформація російського походження, яка часто транслюється й концентрується крізь сербські інформаційні платформи, а потім повторюється й поширюється тут, у Західних Балканах”. Я вважаю, що [цей регіон] доволі серйозно отруєний дезінформацією, переважно російською”, – сказав Рубін.

За словами Рубіна, президент РФ Володимир Путін вважав, що зможе повалити український уряд та розколоти Європу, однак зазнав поразки в обох аспектах.

“Втім, це не означає, що Росія припинить свої намагання поширювати отруту дезінформації та розколу… метою яких є посіяти розбрат між людьми, розбрат між країнами, розбрат між спільнотами, посіяти хаос”, – сказав він.

Також Рубін зазначив, що співпрацює з багатьма європейськими урядами та ЄС і Захід “лише починає свідомо братися” за боротьбу з новою загрозою.

Як повідомляв ІМІ, Євросоюз назвав Росію головною країною-дезінформатором 2022 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!