ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Із ZIK звільняється ведучий Остап Дроздов

01.07.2019, 11:27
Фото – Zik

З телеканалу ZIK звільняється автор і ведучий політичного ток-шоу “Прямим текстом”, хард-ток-шоу “Drozdov” Остап Дроздов. Про це він написав у Facebook, повідомляє Укрінформ.

“Я прощаюся з аудиторією ZIKу. Дякую кожній людині, яка мене помітила в екрані й залишалася поряд усі ці роки”, – написав він.

За словами журналіста, перед цим він мав розмову з новим власником каналу ZIK Тарасом Козаком. “Новий власник гарантував мені цілковиту незалежність і недоторканний острівець. Запрошуй кого хочеш, критикуй кого хочеш, бери теми, які хочеш, ніхто взагалі не буде втручатися. По суті, умови навіть кращі, ніж були”, – зауважив Дроздов.

Він додав: “Я міг би лишитися у своїй недоторканній автономії. Але я не хочу бути причетним до медіа-Чорнобиля. Його не видно, але він буде фонити щонайменше 25 років”.

На його думку, за два тижні новий менеджмент “убив телеканал ZIK”, який перетворився із самобутнього каналу на “типову каналізацію”. “Він повністю розвернутий від своєї аудиторії. Телеканал за лічені дні став, по суті, партійним”, – заявив журналіст.

Водночас Дроздов підкреслив, що не закликає бойкотувати ZIK ані глядачів, ані політиків.

Про свої плани Дроздов не повідомив, зауваживши лише: “На все свій час”.

Як повідомляв ІМІ, 14 червня стало відомо, що телеканал ZIK купив соратник Віктора Медведчука Тарас Козак, який також є власником телеканалів NewsOne і “112 Україна”. На базі своїх медіаактивів він збирається створити новий медіахолдинг “Новини”.

Відразу після звістки про продаж ZIK із каналу звільнилася низка топменеджерів і журналістів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!