ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

YouTube заблокував канал російського пропагандиста та українофоба Артемія Лебедєва

23.02.2023, 11:32
Фото – rbc.ru
Фото – rbc.ru

Відеоплатформа YouTube заблокувала канал російського пропагандиста Артемія Лебедєва, який підтримав військову агресію Росії проти України.

Як повідомляє "Медуза", причини блокування незрозумілі, але під час спроби зайти на каналі йшлося, що канал "заблоковано за порушення умов використання YouTube".

Нині в разі спробі зайти на канал повідомляється: "Ця сторінка недоступна. Спробуйте пошукати щось інше".

Сам Лебедєв підтвердив, що YouTube повністю заблокував його канал. За даними "Медузи", у каналу Лебедєва було понад 1,1 мільйона підписників.

Як повідомляв ІМІ, Артемія Лебедєва внесли до бази російських пропагандистів та публічних осіб, що підтримували повномасштабну війну проти України та/або були залучені до поширення антиукраїнських наративів останніх восьми років.

У 2017 році Артемію Лебедєву на п'ять років заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування окупованого Донбасу та Криму. 

21 січня 2022 року Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України про застосування санкцій, зокрема, щодо артдиректора студії "Студия Артемия Лебедєва" Артемія Лебедєва. Санкції введено на п’ять років, вони передбачають блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном; запобігання виведенню капіталів за межі України тощо. 

Лебедєв підтримує путінський режим та війну Росії проти України. Не визнає територіальної цілісності України. Поширює фейки про російсько-українську війну (з 2014) та підтримує російську пропаганду проти України. Із 7 січня 2023 року перебуває під глибшими санкціями РНБО за антиукраїнську діяльність.

Liked the article?
Help us be even more cool!