ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ЄСПЛ з вересня відновить розгляд скарг проти України

30.08.2022, 11:31
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Європейський суд з прав людини ухвалив рішення переглянути заходи, застосовані щодо справ за участю України після агресії російської федерації, та повернути деякі аспекти нормального розгляду таких справ з 1 вересня 2022 року.

Про це ЄСПЛ повідомив 29 серпня, інформує Інтерфакс-Україна

“Вихідне листування із заявниками буде відновлене, наскільки це можливо, і загальну інформацію, адресовану всім заявникам, буде розміщено на сайті суду в інтернеті. Розгляд справ буде відновлено, і для справ, що очікують розгляду, буде встановлено нові терміни з урахуванням можливостей для сторін ефективно реагувати. Повідомлення та публікація рішень відновляться поступово”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це рішення оновлює заходи, оголошені 2 березня 2022 року, які були переглянуті та залишені без змін 31 березня 2022 року.

“Заяви про вжиття забезпечувальних заходів щодо України протягом цього часу оброблялись у звичайному режимі. Застосування цих заходів, як і раніше, переоцінюватиметься через регулярні проміжки часу у світлі розвитку ситуації в Україні”, – наголосили в ЄСПЛ.

Liked the article?
Help us be even more cool!