ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

ЄС розпочне в Україні два проєкти з протидії дезінформації

16.02.2021, 15:00

Європейський Союз цього року планує розпочати два проєкти з протидії дезінформації в Україні.

Про це сказав заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні Ремі Дюфло на міжнародному онлайн-семінарі “Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти”, повідомляє Укрінформ.

Дипломат зауважив, що дезінформація може бути згубною для будь-якого суспільства, оскільки може використовуватися як форма впливу на відкриті суспільства та їхні демократичні інституції.

“Європейський Союз підтримує Україну в її боротьбі з дезінформацією. Ми продовжуватимемо це робити”, – сказав Дюфло.

За його словами, йдеться про необхідність посилення відповіді на кібератаки, а також підвищення рівня медіаграмотності. У цьому контексті заступник голови Представництва ЄС нагадав, що Євросоюз здійснює в Україні проєкт на 2 млн євро, спрямований на поліпшення протидії дезінформації.

“Цього року ми матимемо два нові проєкти. В межах першого ми будемо вивчати імідж України в окремих країнах, а другого – досліджувати, як формуються погляди в районах на схід від контактної лінії”, – сказав Дюфло.

Він додав, що, окрім цього, Євросоюз також планує цього року розпочати проєкт з метою підтримки протидії дезінформації на місцевому рівні.

Як повідомляв ІМІ, в Україні з березня розпочне працювати Центр протидії дезінформації, повідомив 16 лютого міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Liked the article?
Help us be even more cool!