ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Єфросиніна про вирок: Мені чхати на всі ці вироки, бо я вільна у своїй країні

Фото – інстаграм Єфросиніної
Фото – інстаграм Єфросиніної

Українська телеведуча Марія Єфросиніна прокоментувала ухвалений їй у Росії заочний вирок, яким її засудили до семи років колонії. На своїй інстаграм-сторінці вона назвала російський вирок абсолютною дикістю.

“Знов рефлекторно хочеться пожартувати над абсолютною дикістю цих заочних вироків. Хрін би з нею, з колонією, але ж масковськай суд заборонив мені мої сторінки вести. Шта дєлать, люди?” – написала вона.

Ведуча зауважила, що в Росії люди бояться режиму і мовчать про війну. Росію вона навала задзеркаллям та вигнанцем, який ухвалює вироки всім, хто каже правду.

“Мені чхати на всі ці вироки! Знаєте чому? Бо я вільна: у своїх діях, у своїх висловлюваннях, у своїх рішеннях! У своїй країні! А ви ні! […]

Я живу в країні, яку терор вашого диктатора веде в економічну та ментальну прірву!! Але я вільніша за вас, рабів! І вашої всієї плішивої влади! Вона піде рано чи пізно! Вона залишить вас у руїнах власної ганьби перед усім світом. Ми нашу країну відновимо, бо люди, які мають сенс, мають силу! А ось як житимете ви? Та й чи живете ви вже?” – написала Єфросиніна.

Як повідомляв ІМІ, 15 вересня в Росії Басманний районний суд Москви заочно засудив українську телеведучу Марію Єфросиніну до семи років колонії в справі про поширення військових “фейків” за мотивами політичної ненависті. 

17 травня 2023 року в Росії Басманний районний суд Москви заочно заарештував українську телеведучу Марію Єфросиніну в справі про воєнні “фейки”. Кримінальну справу щодо Єфросиніної порушили 7 квітня минулого року за пунктом “д” частини 2 статті 207.3 Кримінального кодексу РФ. Приводом для неї стали пости в інстаграмі телеведучої. У березні цього року російське МВС оголосило її в розшук.

Стаття 207.3 ККР – публічне поширення свідомо неправдивої інформації про використання збройних сил Російської Федерації, виконання державними органами Російської Федерації своїх повноважень, надання добровольчими формуваннями, організаціями або особами сприяння у виконанні завдань, покладених на збройні сили РФ.

Росія після початку військового вторгнення в Україну ухвалила нові адміністративні та кримінальні статті про “фейки” та “дискредитацію” російської армії. За ними правопорушенням вважаються антивоєнні висловлювання та будь-які висловлювання про війну в Україні, які не збігаються з офіційною позицією російської влади.

Liked the article?
Help us be even more cool!