ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Єдина річ, популярніша серед читачів більше, ніж успіхи України, – поразка Росії", – головредка Kyiv Independent

Матеріали, які найкраще читає аудиторія Kyiv Independent, стосуються успіхів України. Популярнішими серед читачів є хіба що матеріали про поразку Росії.

Про це в інтерв’ю Громадському радіо розповіла головна редакторка англомовного українського видання Kyiv Independent Ольга Руденко. 

“Ми помітили давно, що статті й новини, які найкраще читають, – це успіхи України. І єдина річ, яка популярніша серед читачів більше, ніж успіхи України, – це поразка Росії”, – сказала Руденко.

За її словами, редакція Kyiv Independent намагається знаходити баланс між тим, що аудиторії треба знати про Україну, і тим, на що "клікають" люди, бо це “шлях у нікуди”.

“Мене дещо хвилює, що може скластися враження дещо позитивне. Коли ми не передаємо кожен день те, що говорить український уряд, ми намагаємося для балансу максимально чітко комунікувати читачам, що це інформація, отримана від уряду, і ми намагаємося завжди дати контекст, який пояснить важливість цієї події, цього села, в яке зайшли українські військові”, – зазначила Руденко.

Вона наголосила, що Kyiv Independent не є піар-агенцією України:

“Ми даємо збалансований погляд на те, що відбувається. Звичайно, ми не можемо бути повністю неупередженими, бо вся наша редакція – це українці або іноземці, які живуть тут довгий час, і, власне, теж є певною мірою українцями, але ми можемо і маємо давати баланс і не створювати якусь “рожеву картинку” про успіхи”.

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2022 року українське англомовне видання The Kyiv Independent написало редакційну статтю, в якій розкритикувало західних лідерів за слабку позицію в захисті України від російської агресії та закликало негайно надати Україні всю необхідну зброю.

Liked the article?
Help us be even more cool!