ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Якби знав, попросив би посилити сирену – Муратов про звук повітряної тривоги під час його виступу в Бонні

22.06.2023, 16:11
Фото – Новая газета
Фото – Новая газета

Головний редактор "Нової газети", російський журналіст Дмитро Муратов заявив, що не знав, як звучить повітряна тривога. Тож подумав, що під час його виступу на медіафорумі в Бонні сталася технічна помилка, яку він попросив усунути.

Про це йдеться в його заяві в "Новій газеті".

"Під час мого виступу на медіафорумі DW українські журналісти ввімкнули на своїх смартфонах сигнал повітряної тривоги. Стоячи на трибуні, я подумав, що це проблема. Ні, то була не технічна проблема. Якби знав, перервав би мову і попросив посилити звук сирени", – зазначив Муратов.

Він додав, що до організаторів форуму не має претензій, а до акції українських журналістів ставиться з розумінням.

Як повідомляв ІМІ, на медіафорумі в німецькому Бонні виступ російського журналіста, головреда видання "Новая газета" Дмитра Муратова перервав сигнал повітряної тривоги. Відповідне відео опубліковано на сторінці медіагрупи "Накипіло".

Медійники нагадали, що Муратов у листопаді 2017 року звільнився з "Нової газети", але через два роки знову очолив редакцію. Також у 2021 році він став лауреатом Нобелівської премії миру, але фінансову частину нагороди передав до російського фонду "Коло добра", заснованого президентом РФ Володимиром Путіним.

Liked the article?
Help us be even more cool!