Воєнкорка BIHUS.Info: Для мене антистрес – спілкування з нашими військовими
![Воєнкорка BIHUS.Info: Для мене антистрес – спілкування з нашими військовими Фото – Fb-сторінка Анни Калюжної](https://imi.org.ua/upload/news/2023/04/25/6447e36dc0356-342785876-192220156995241-1145545794588598686-n_700x350.jpg?v=1718898034)
Воєнна кореспондентка BIHUS.Info Анна Калюжна розповіла, що спілкування з військовими для неї є антистресом. Про це вона сказала в інтерв’ю ІМІ.
За словами Калюжної, менеджери проєкту неодноразово нагадували про можливість звернутися до психологів чи психотерапевтів, але сама вона поки не скористалася цією можливістю.
“Я не звертаюся, бо для мене антистрес – спілкування з нашими військовими. І хоча ситуація на фронті зараз дуже складна, але, коли ти спілкуєшся з людьми, які насправді в набагато гірших умовах, ніж ти, вони водночас розуміють, що мають продовжувати свою роботу. Я не вважаю, що маю право на ретрит, коли є люди, які не мають на нього права”, – пояснила Анна Калюжна.
Журналістка зауважила, що нині вона живе “не в найжахливіших умовах”, і додала:
“Найкращий ретрит – вигнання цієї погані з нашої землі й подальше покарання цих злочинців. Це те, що може мені принести нормальність стану”.
Help us be even more cool!