ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Влада Фінляндії розглядає відмову від Twitter

02.12.2022, 11:54
Фото - Sarah Tew/CNET
Фото - Sarah Tew/CNET

Фінська влада шукає альтернативний канал інформування громадськості після нещодавнього придбання Twitter Ілоном Маском і невизначеності щодо майбутнього соціальної мережі.

Про це за посиланням на Euractiv пише "Європейська правда".

У середу Twitter оголосив, що жодна з його політик не змінилася. Однак "що змінилося, то це наш підхід до експериментів. Як ви бачили, протягом останніх кількох тижнів Twitter проводить публічне тестування".

У Фінляндії поліція, рятувальні служби та міністерства використовують Twitter, однак тепер фінські органи сумніваються, чи варто користуватись платформою надалі і роздумують над відмовою від неї.

Менеджерка веб-контенту Міністерства закордонних справ Фінляндії Лаура Рантанен повідомила, що підготовка до припинення використання Twitter вже ведеться. За її словами, на цей момент використання Twitter продовжується, але дані, зібрані у цій соцмережі, були збережені з запобіжною метою.

Старша радниця Національного поліційного управління Анна Лінд сказала MTV3, що поліція діятиме відповідно до настроїв громадськості.

"У разі якщо наша громадськість вирішить залишити (сервіс), якщо Twitter більше не буде доступний у магазинах додатків або якщо якість його змісту значно погіршиться, тоді це питання має бути розглянуте", - зазначила вона.

Лінд також повідомила, що поліція, готуючись до майбутнього, зарезервувала ім'я користувача у сервісі соціальної мережі Mastodon.

Як повідомляв ІМІ, Європейський Союз пригрозив власнику Twitter Ілону Маску, що мережу можуть оштрафувати чи навіть заблокувати на території ЄС у разі недотримання правил з модерації контенту.

Liked the article?
Help us be even more cool!