Тернопільська міська рада посмертно надала звання Почесного громадянина міста Тернополя військовослужбовцю 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Павлу Ящищаку, який багато років пропрацював оператором на телеканалах Тернополя.
Відповідне рішення міська рада ухвалила на своїй 55-й сесії, повідомляється на її сайті.
Раніше ІМІ писав, що Павло Ящищак помер 5 січня 2026 року на Дніпропетровщині внаслідок тривалої хвороби. Його поховали 11 січня на Пантеоні Героїв Микулинецького кладовища в Тернополі.

Павло Ящищак. Фото: фейсбук-сторінка Надії Ящищак-Калінчук
У відділі комунікацій 105 окремої бригади тероборони ЗСУ представниці ІМІ повідомили, що Павло Ящищак добровільно вступив до лав ЗСУ 28 лютого 2022 року. Починаючи з 13 квітня 2022 до 5 січня 2026 року виконував бойові завдання в Харківській та Донецькій областях. 26 серпня 2023 року отримав військове звання молодшого лейтенанта й почав обіймати посаду начальника групи цивільно-військового співробітництва батальйону.

Павло Ящищак. Pavlo Yashchyshchak / Facebook / Суспільне
Нагадаємо, раніше ще двоє полеглих військових-медійників з Тернополя отримали звання почесних громадян Тернополя: Віктор Гурняк у 2015, Віталій Дерех – у 2022 році.