Військовослужбовець освідчився львівській телеведучій у прямому ефірі до Дня Незалежності
![Військовослужбовець освідчився львівській телеведучій у прямому ефірі до Дня Незалежності Фото – скриншот з ефіру телеканалу “Перший Західний”](https://imi.org.ua/upload/news/2022/08/25/63076db148df2-pitylyak-2_700x350.png?v=1661431243)
У прямому ефірі телеканалу “Перший Західний” військовослужбовець Юрій Герун зробив пропозицію ведучій, журналістці каналу Марині Пітиляк. У День Незалежності України Пітиляк вела святковий ефір, повідомляє “Перший Західний”.
“100 ТАК! І вірю, що скоро буде й 100 цьомчиків! Особливий мій Юрій Герун, як завжди, особливо трепетно, небанально і так любляче. Потрійне моє свято – День незалежності, День залежності від твоєї безмежної любові, і День народження моєї ТРК “Перший Західний”. Які часи, такі й освідчення. Втім ані сім повітряних тривог, ані жодне зло не спроможне зламати наше світле кохання. Мрію про твоє переможне повернення. І про обійми наживо. Вірю в тебе і в нас. І щаслива, що колись нас познайомив Бог”, – написала журналістка Марина Пітиляк на своїй Facebook-сторінці.
До військової служби Юрій Герун також працював журналістом на різних львівських телеканалах.
![](/upload/media/2022/08/25/63076dddd1e49-pitylyak-1.jpg)
Скриншот з ефіру телеканалу “Перший Західний”
Help us be even more cool!