ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Ведучий телеканалу "Україна" Олексій Суханов отримав українське громадянство

18.12.2019, 10:20
Фото – пресслужба телеканалу "Україна"
Фото – пресслужба телеканалу "Україна"

Ведучий ток-шоу “Говорить Україна” Олексій Суханов став громадянином України, відповідний указ підписав Президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу телеканалу “Україна”.

“Отримання громадянства – дуже важлива подія для мене, і я хочу подякувати Президенту України Володимиру Зеленському за прийняте рішення. Для мене честь стати офіційно частиною країни, яку люблю і яка стала для мене рідною, моїм домом”, – сказав Суханов.

Тепер він має оформити необхідні документи для отримання українського паспорта, а також, згідно із законом, він має відмовитися від громадянства Російської Федерації.

“Я давно окреслив свою позицію і став на бік України, яка має бути європейською, цивілізованою країною, де права кожного будуть захищені та гарантовані. Іншого шляху в України немає. Я щасливий, що зараз я тут, в Україні і з Україною”, – сказав телеведучий.

Олексій Суханов народився в м. Іваново Російської Федерації. Освіту здобув у Московському державному університеті комерції.

Працював ведучим на російських телеканалах “Дождь”, ТВ3, РЕН ТВ.

Із квітня 2012 року – ведучий ток-шоу “Говорить Україна”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!