ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Японії хочуть впровадити штучний інтелект для поліпшення праці держслужбовців

27.06.2023, 11:21

Міністр цифровізації Японії Таро Коно готовий запровадити використання штучного інтелекту (ШІ) державними службовцями для підвищення їхньої продуктивності та покращення умов праці. 

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на NHK.

Зазначається, що перевтома вже давно відома в центральних урядових установах Японії, що робить роботу державних службовців непопулярною на тлі нестачі робочої сили.

Під час зустрічі з групою молодих держслужбовців Коно поінформували про використання генеративного штучного інтелекту для складання протоколів зустрічей і перекладу документів японською та іншими мовами.

Міністр заявив, що готовий запровадити ШІ в центральних державних установах, якщо система зможе взяти на себе деякі завдання, які виконують посадовці, і допоможе зробити їхні робочі місця привабливішими.

За його словами, для поліпшення умов праці в державних установах важливо скоротити завдання, які знижують продуктивність.

Раніше дослідники з Університету Осаки розробили робота-гуманоїда, який зовні схожий на чинного міністра цифровізації Японії Таро Коно.

Як повідомляв ІМІ, у школах Японії дозволять обмежене використання генеративного штучного інтелекту.

Liked the article?
Help us be even more cool!