ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні створять єдиний інформаційний хаб для військових журналістів

22.07.2022, 11:34
Фото – president.gov.ua
Фото – president.gov.ua

В Україні створять єдиний інформаційний хаб, який сприятиме роботі військових журналістів, кореспондентів українських та іноземних медіа.

Про це повідомив керівник ОПУ Андрій Єрмак під час телефонної розмови з представниками США. 

Розмова відбулася в межах постійного діалогу Єрмака і Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного з радником Президента США з питань національної безпеки Джейкобом Салліваном і головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі.

За словами Єрмака, ухвалено рішення про створення в країні єдиного інформаційного хабу. Він зазначив, що це дасть змогу максимально швидко інформувати світову спільноту про ситуацію на фронті та використання техніки й озброєння, яке українська армія отримує від партнерів.

Як повідомляв ІМІ, у лютому Міністерство культури та інформаційної політики, інформаційне агентство Укрінформ і Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки запустили роботу оперативного пресцентру.

У березні в Києві та Львові українські комунікаційники спільно з МОУ та МВС запустили нову платформу “Медіацентр “Україна” для допомоги іноземним засобам масової інформації щодо висвітлення великої війни.

Liked the article?
Help us be even more cool!