В Україні на основі технології ChatGPT створили чатбот для розшифровування аудіофайлів
![В Україні на основі технології ChatGPT створили чатбот для розшифровування аудіофайлів Фото – Facebook-сторінка Глобальної мережі журналістів-розслідувачів](https://imi.org.ua/upload/news/2023/04/05/642d6f976eab1-339885173-6039836869468846-4477528136842164178-n_700x350.jpg?v=1680699332)
Фахівці центру журналістських розслідувань Nikcenter створили в телеграмі на основі технології ChatGPT чатбот “Переписувач” – він допомагає розшифровувати аудіо- та відеофайли.
За словами керівника Nikcenter Олега Оганова, бот суттєво полегшує роботу журналістів та редакторів, адже на розшифрування витрачалися години, а зараз – хвилини.
“Планували використовувати для нашої редакції, але через великий попит надаємо доступ й іншим медіа, насамперед – розслідувачам”, – повідомив Олег Оганов.
Він пояснив, що створив “Переписувач” через API Telegram за допомогою мови програмування Python та командної оболонки Bash і під’єднав до API ChatGPT через модель Whisper.
Аудіофайли розміром до 20 МБ можна надіслати безпосередньо в чатбот "Переписувач", більші треба завантажити в DropBox, а згенероване посилання скопіювати в чат. Відеофайли також потрібно завантажувати на файлообмінник.
Згодом автори ідеї хочуть додати можливість розшифровувати посилання на контент з YouTube.
Як повідомляв ІМІ, Українців просять повідомляти в чатбот "єВорог" про російські комплекси зв’язку і РЕБ.
Help us be even more cool!