ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні готують базу даних пропагандистів РФ, які закликають до геноциду

25.11.2022, 16:20
Фото – just.volyn.info
Фото – just.volyn.info
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки готує базу даних щодо інформаційних злочинів, скоєних російськими медійниками та політиками, як докази для доведення геноциду проти українського народу з боку рф.

Про це повідомив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час круглого столу на тему: "Геноцид українців під час російсько-української війни", передає Укрінформ.

"Центр спільно з правоохоронцями працює над створенням бази для майбутніх процесів. Ми публікуємо доктринальні засади, які стали причиною появи геноцидальної риторики. Наприклад, відповідні офіційні документи, доктрини, освітні матеріали, виступи на державних ЗМІ. Водночас ми створили картотеку інформаційних злочинців, куди ввійшли Сергейцев, Медведєв і Патрушев зі своєю публіцистикою. Усі ці "товариші" – виконавці й організатори – мають посісти своє місце на суді", – сказав він.

Соловей зазначив, що геноцид – це зумисна державна політика і, щоб визнати дії РФ такими, потрібно довести, що Кремль свідомо віддавав накази або заохочував до насильства. На його думку, у цьому стане в пригоді дослідження російської державної пропаганди, "яка прямо вдається до геноцидальної риторики".

"Статтю Тимофея Сергейцев у РІА Новини "Що росія повинна зробити з україцями?" можна було б класифікувати як самодіяльність окремого експерта. Але вона була оприлюднена на державному ресурсі, що однозначно свідчить про продуману політику", – підкреслив він.

Директор центру нагадав, що загалом заклики російської пропаганди стосуються скасування та розчленування України, що супроводжуватиметься ізолюванням її частин від "згубного Заходу". Водночас лунають геноцидальні заклики про зникнення "особливо непримиренних нацистів", інші ж мають "спокутати провину перед Росією та перевиховатися".

"Особливо непримиренних нацистів потрібно знищувати, а інших – змусити спокутувати провину перед росією та перевиховувати. Із цим пов’язані депортації українців, найперше дітей, на територію РФ", – наголосив він.

Liked the article?
Help us be even more cool!