ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Іраку через побоювання щодо нацбезпеки заборонили Telegram

Фото - euractiv.com
Фото - euractiv.com

Міністерство зв’язку Іраку заборонили Telegram через побоювання щодо національної безпеки держави. Про це повідомляє Громадське з посиланням на заяву іракського відомства.

У заяві йдеться, що Telegram заблокували на вимогу вищих інстанцій з питань національної безпеки після того, як застосунок порушив “цілісність обробки персональних даних громадян”.

У міністерстві зазначили, що просили неодноразово застосунок закрити платформи, через які “витікають дані державних установ та особисті дані громадян, що становить загрозу національній безпеці Іраку”, проте компанія не відреагувала на жоден із цих запитів. 

Водночас відомство запевнило, що поважає право громадян Іраку на свободу вираження думок та спілкування без шкоди для безпеки держави. 

Як повідомляв ІМІ, у липині 2022 року низка українських міністерств та відомств виступили з заявою, у якій оприлюднили перелік зі 100 російських Telegram-каналів, які мімікрують під українські. Українців закликали не користуватися цими каналами, адже їхню роботу фінансує і координує росія.

У березні 2023 року Служба безпеки України назвала перелік телеграм-каналів, які координуються спецслужбами РФ.

Liked the article?
Help us be even more cool!