ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Instagram у всьому світі стався збій – масово блокує акаунти

31.10.2022, 17:28
Фото – pcmag.com
Фото – pcmag.com

В Instagram відбувся глобальний збій, який також зачепив і Україну: тисячі користувачів поскаржилися, що їхні облікові записи заблоковано. По це повідомляє Ain.ua.

Користувачі у всьому світі почали повідомляти про помилку ще зранку, і їхня кількість зростала весь день. Під час спроби входу користувачі бачили повідомлення про те, що обліковий запис зупинено: “Ми тимчасово зупинили ваш обліковий запис 31 жовтня 2022 року. Залишилося 30 днів, щоб поскаржитися на це рішення”.

Як пише Mirror, близько 14:40 кількість збоїв зросла з десятка до декількох тисяч за лічені хвилини. Поки немає відомостей, що спричинило такий збій, але люди звернулися до інших платформ соцмереж, щоб поскаржитися на проблему. Багато людей не зрозуміли, що проблеми глобальні у всіх користувачів.

Пізніше офіційний акаунт Instagram Comms, який веде комунікацію платформи у Twitter, опублікував вибачення. В повідомленні сказано, що команда платформи вже працює над відновленням облікових записів, однак деталей збою не пояснили.

Це вже другий такий збій за кілька днів для компанії Meta, яка володіє Instagram. 25 жовтня інший продукт компанії WhatsApp повністю або частково припинив працювати в низці країн світу. За даними сервісу DownDetector, за день користувачі надсилали атипово багато репортів про лаги в роботі сервісу, найчастіше жалілися на неможливість надсилати та приймати повідомлення.

Liked the article?
Help us be even more cool!