ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Британії заявили, що Росія продовжує поширювати дезінформацію на форумі ОБСЄ

Фото - Крим.Реалії
Фото - Крим.Реалії

Росія продовжує поширювати дезінформацію на Форумі ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки. Про це зазначив військовий радник делегації Великої Британії в ОБСЄ Ніколас Окотт, якого цитує пресслужба британського уряду, повідомляє Радіо Свобода.

“Минулого тижня ми слухали довгу російську заяву, укомплектовану слайдами, коли російська делегація намагалася захистити невиправдане. Російська заява свідчить про те, що Росію змусили незаконно вторгнутися в іншу суверенну країну всупереч міжнародному праву. Це мислення ґрунтується на хибному припущенні про те, що сила є правильною, і на абсолютній готовності Росії спотворювати реальність для власних цілей”, – зазначив Ніколас Окотт.

За його словами, учасники форуму постійно стають свідками “такої оманливої поведінки”.

“Минулого тижня російська представниця повідомила форуму, що їй необхідно представити розлогу заяву, незважаючи на те що вона отримала вказівки щодо часу, тому що “Росії потрібно збалансувати 40 хвилин, про які говорили інші країни”. Якщо Росія відчуває потребу забезпечити баланс у питанні незаконного вторгнення в Україну, де інші голоси підтримки? Росія єдина, хто намагається захистити незаконне вторгнення в Україну”, – зауважив Окотт.

Представник Британії нагадав, що Росія також стверджувала, що “логіка Заходу – це просто ультиматуми”.

“Як красномовно пояснив минулого тижня високоповажний представник Сполучених Штатів, єдиним ультиматумом, свідком якого став цей форум, є безпрецедентні випадки, коли Росія двічі перешкоджала цьому форуму ухвалити порядок денний – і це перешкоджало форуму виконувати свій мандат. Ми знову і знову бачимо зневагу, з якою Росія проводить цей форум. Останніми тижнями ми закликали повернутися до зрілої дипломатії, але все ж піддаємося тим самим банальним, неточним і нестерпним образам. Тим часом Росія продовжує свою катастрофічну кампанію навколо міста Авдіївка”, – додав він.

Москва публічно цю заяву Лондона не коментувала.

Як нагадує медіа, представниця Росії на засіданні форуму 18 жовтня повторила тези російської пропаганди щодо України, зокрема згадала про “іноземних кураторів” України, “фіаско українського контрнаступу” та “київський режим, який веде війну проти мирного населення”.

Liked the article?
Help us be even more cool!